İMZA KAMPANYASI

ELLE GIRL TEMMUZ 2012 /CNBLUE JONGHYUN’UN SHINEE JONGHYUN YORUMUElle Girl: Yaşıtın olan SHINee Jonghyun’la çok yakınsınız, değil mi? En son twitterdaki Diablo 3 olayını gördük. Haha

Jonghyun: Ah, ben gerçekten (Olayı hatırladığı için mi eliyle başını destekleyerek kahkahalara boğuldu emin değilim.) Doğumgünümden bir gün önce menajerim beni aradı ve Jonghyun’un çok komik bir şeyler tweet attığını söyledi. Ben de Jonghyun’u aradım ve bana doğumgünüm için “Diablo 3”ü aldığını ve yarın getireceğini söyledi. Gerçek olduğunu düşündüm ve hatta teşekkür ettim. Ona son zamanlarda çok yoğun olduğumu ve çalışmamı engellememesi için oyun oynamayı bıraktığımı söyledim.  Bana birini hediye olarak almışsın, ne yapmalıyım. Sonunda hediyeyi açtığım zaman oyun yapış yapış bir pirinç kekine dönüştü. (Elle Girl: Hediye paketinin içi Jonghyun’un posteriydi, değil mi?) Evet. Ona, bana şaka yapıp yapmadığını sordum ve paketi buruşturdum ve onun posteri olduğunu farkettim. Bana gerçekten aldığını ve bana internet siparişiyle gönderdiğini söyledi.


Elle Girl: Aynı isme sahip olduğunuz için mi yakınsınız?

Jonghyun: Düşündüğümde, ana sebep bu. Ancak, arkadaşımın arkadaşı olduğunu daha sonra öğrendim. Aslında birbirimize programlarımız sırasında rastladık ama gerçekten yakın değildik. Sonra arkadaşım arayıp yakın olup olmadığımızı sordu.  Yakın olduğumuzu söylersem ortaya çıkacağından korkarak “Çok yakın değiliz.” diye yanıtladım. Hemen arkasından Jonghyun aradı , “Hey, biz yakın değil miyiz?” . Ben de “Evet, yakınız.” dedim. Onun yanıtıysa “Hayır, pek de yakın değiliz.” oldu. Etrafta şakalar yapmayı seven ,  her zaman içtenlikle şarkı söyleyen gerçekten ilginç ve eğlenceli bir arkadaş. Müzik hakkında konuşmaya başladığımızda daha çok yakınlaştık, çünkü önceden o da enstrüman çalan bir gruptaydı.


Fotoğraf sahibi /Photos from: SHINee Jonghyun's tweet
Çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder