İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) ELLE GIRL TEMMUZ SAYISI RÖPORTAJI/ BUSAN’LI ERKEK CNBLUE LEE JONGHYUNEG: Kendini Busan’lı bir erkek olarak hissediyor musun?

Jonghyun: Sadece hissetmiyorum, iliklerime kadar biliyorum. Çocukluk alışkanlıklarımı bırakamıyorum. Güçlü bir şekilde “Ben bir Busan erkeğiyim.” diye düşünüyorum. Bunun iyi tarafı kişiliğimin havalı olduğunu duydum.EG: Diğer taraftan, gözündeki “Seoul erkeği” imajı nedir?

Jonghyun: İnsanlar çok detaycı. Yapmalarına gerek olmayan şeyleri önemsiyorlar.EG: Her zaman böyle erkeksi tarzda mı konuşursun?

Menajeri: Her zaman böyledir. Eğer heyecanlıysa, ses tonu daha da yükselir ve daha çok konuşur.


EG: O zaman ne zaman depresyonda olduğunu hissedersin?

Jonghyun: (geçmiş)Yurtta yaşamayı seviyorum. Hiç kimse yoksa, konuşacak kimse olmadığında rahatsız hissediyorum. Eğer beste yapıyorsam sorun değil. Ama bazen hala yalnız hissediyorum.  Kimse yanımda değil, kimse telefonlarıma cevap vermiyor, yapacak hiçbir şey yok. Ben gece insanıyım. Yatmaya sabaha karşı 4-5 gbi giderim. Bu yüzden yalnız hissediyorum.EG: Baştan beri CNBLUE üyelerinin karakteri arasında iyi bir uyum var mı?

Jonghyun: Hayır. Yonghwa hyung ve ben, iyi kelimelerle, “liberal” tarzdayız. Minhyuk ve Jungshin temizdirler. Bu yüzden temizlikle ilgili şeylerde sorun yaşadık. Küçükler bize şikayet edemiyordu ama tüm temizliği tek başlarına yapmak zordu.  Böylece birbirimize alıştık.
Şimdi odamı kendim temizliyorum. Annem Minhyuk’u bu konuda takdir ediyor.

Bugün de annem geldi ve Kimbab yaptı ve evimizi temizledi. Dedi ki (Busan tarzında) : "Jonghyun-a, odan çok temiz. Ne oldu? Dünya tersine mi döndü?!"  

Scan cr: planetb
Çeviri: cg208 @TurkishBoice

1 yorum:

Resimler harika... röportaj harika... Jong Hyun harika... çeviri harika... daha sayayım mı? :D

Yorum Gönder