İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) Yonghwa Celeb Pub No.1Anahtar bilgiler:

·         Jung Yong Hwa, dört üyeli bir erkek müzik grubu olan CNBLUE’nun lideridir.
·         Solo çıkış yaparak daha başarılı olacağına inanılan üyeler anketinde 1. olmuştur.
·         Uzman doktorlar tarafından ‘’doğuştan yakışıklı olanlar’’ listesinde 1 numara seçilmiştir.

Jung Yong Hwa Yukarıda belirtilen şekillerde adlandırılıyor.

Kore’deki müzik showlarında birinciliği elde etmiş ve popülerliğini bir şekilde Japonya’da sağlamış olmasına rağmen Yonghwa, çıkış yaptığı günkü gibi her zaman alçakgönüllülüğünü koruyor. Etrafındaki insanlarla arkadaşça ve rahat bir şekilde ilgilendiğini gördükçe hep yüzümde bir gülümseme beliriyor. İşte bu, popülerliğini de umursamadan onu sevmemin sebebi.

"Verdiğim ara süresince egzersiz çalışmalarına ve ortaya müzik çıkarma çalışmaları üzerine odaklanıyorum."

Onu görmemin üzerinden bir ay geçti ve o şimdi kaslı bir adam oluverdi. Yong Hwa’nın bronzlaşmış teni onu daha da seksi gösteriyor.
‘’Ear Fun albümünün tanıtım aktivitelerinden sonra müzik yapımı üzerinde çalışmaktayım. Son albümün çıkış tarihinin Ekim ayında olması planlandı. Benim, bestelerini geliştirmek için sürekli çalışan bir yapım var. Bu yüzden müzik yapımı konusunda gerçekten çok çalışıyorum. Ah, aynı zamanda Japonca albüm için de şarkılar hazırlıyorum.  Çok sayıda şarkı yazmış olsam bile onların arasından en iyilerini seçmeliyim. İşte bu, işin en zor kısmı. Hahaha.’’

CNBLUE, Japonya’da büyük çıkış yaptı "Popüleriteyi umursamadan ne olursa olsun kendi müziğimizi yapacağız."
Kore’deki müzik listelerini salladıkları gibi şimdi de Japonya’da büyük ölçekte aktiviteler düzenliyorlar.
‘’İleriye yönelik adımlar adına Japonya’da müzik aktiviteleri düzenliyoruz. Popülerlik? Ben de dahil olmak üzere tüm üyeler popülerlik adına çok hevesli değiliz. Popülerliği arttırmanın peşinde olmak yerine yalnızca müziğimizle bir şeyler başarabilmeyi umuyorum.’’Devam eden Japonya aktivitelerinden dolayı hiç yorgun değil, aksine mutlu ve neşeli. Japonya’da en çok ilgi duyduğu şey Japon yemekleri. Japon yemekleri gerçekten onun damak zevkine çok uygun. Bazen kimchiyi özlüyor ama Japon yemeklerinden gayet memnun.


“Busan Erkeği” Jung Yong Hwa’nın gizemli ve özel hikayesi
Yakışıklı Jung Yong Hwa’nın ideal kadın tipi kim?
“Belirli bir kadın tipim yok. Benim için ne geçmişi (aile veya eğitim durumu gibi) ne de görünüşü önemli değil. Kendisinde özel bir şeyler hissettiğim bir kız hoşuma gider. Şu ana kadar böyle bir kızla tanışmadım. Bunu ikiyüzlü bir şekilde söylemiyorum. Gerçekten de yanında kendimi rahat hissedebileceğim bir kız arıyorum.” (Güler )
Yong Hwa’ya hayalinin ne olduğunu sordum…
“Çok pozitif ve aklına koyduğunu eninde sonunda yapan bir kişiliğim var. Benim sadece tek bir hedefim var. O da, ilk baştaki niyetimden sapmadan müzik yapmaya devam etmek için sürekli çalışmak. Yavaş yavaş müzikal anlamda elde ettiğim başarılar beni şaşırtmaya başlıyor. Özellikle hayranlarımızın bize olan sevgilerine karşılık vermek için iyi müzik ortaya koymalıyım ve elimden gelenin en iyisini yapacağım. (güler)”Translated by(Read in Eng.): CebuNuna @cnbluestorm
Türkçe Çeviri: Kyuyo @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder