İMZA KAMPANYASI

(Haber) "A Gentleman's Dignity" nin Colin'i Lee Jong Hyun: "Kim Min Jong'un düşünceliliği beni duygulandırdı."


Oyunculuk alanında ilk adımını atan CNBLUE üyesi Lee Jong Hyun, rol arkadaşı Kim Min Jong'un düşünceliliğine ve nezaketine karşı minnettarlığını dile getirdi.

Lee JongHyun, "Rol yaparken her zaman beni kollayan Kim MinJong'a karşı çok müteşekkirim. Bana her zaman bire bir öğüt verir ve onun bu denizler kadar geniş düşünceliliği beni duygulandırdı." diyerek Kim MinJong'a karşı minnettarlığını dile getirdi ve şunu ekledi: "Bir keresinde, CNBLUE ile alakalı bir etkinlik için Japonya'daydım ve bu "A Gentleman's Dignity" çekimleri sırasındaydı. Durumu daha da kötüleştirircesine, geri dönüş uçağı ertelendi. Kim MinJong, endişelenmemi, sadece acele etmemi ve elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi. Onun bana karşı bu düşünceliliği ve nezaketi beni çok mutlu etti. Ona nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum."


Bu arada, "A Gentleman's Dignity" nin 30 Haziranda yayınlanacak olan 11. bölümünde, gerçek babasını arayan Colin(Lee Jonghyun) sonunda Choi Yoon (Kim Minjong) ile buluşacak.
Memleketinde gerçek babasını arayan 19 yaşındaki Colin'in etrafını saran gizem perdesi aralandı. Im Meahri (Yun Jini) ile birçok kez buluştu ve yakında Choi Yoon (Kim Minjong) ile yüzyüze görüşecek.Source: Star Today
Read in English: cnbluestorm
Türkçe Çeviri: Depps1004 @ Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder