İMZA KAMPANYASI

(Haber) Kim Jong Hyun'dan Bir Başka 2JongHyun Esprisi


24 Haziran'da Shinee Jong Hyun, Cn Blue Jong Hyun ile ilgili bir twit gönderdi. İyi arkadaş oldukları bilinen Kim Jong Hyun, Lee Jong Hyun'un Elle dergisinde verdiği röportajdaki dostlukları ile ilgili bölümü paylaştı.


Lee Jong Hyun röportajında gizli kalması gereken özel başlangıcımız hakkında konuştu. Röportajda söylenenleri yayınlamaya iznim var mı acaba? Elle girl seni seviyorum

Fotoğraf Çevirisi: EG: Aynı ismi paylaştığınız için mi yakınlaştınız? LJH: En büyük sebep bu, ama bir ortak arkadaşımız olduğunu fark ettik. Onunla promosyonlar sırasında tanışmıştım ama o  zamanlar yakın değildik. Ama arkadaşım beni arayıp (Kim) Jong Hyun ile yakın olup olmadığımı sordu. Yakın olduğumuzu söylersem utanacağımı düşündüğüm için "Yakın değiliz." dedim. Daha sonra (Kim) Jong Hyun beni arayarak "Hey! Biz arkadaş değil miyiz?" dedi. Ben de "Evet arkadaşız" dedim. Daha sonra o "Biz arkadaş değiliz de ne demek oluyor öyleyse?" dedi. O gerçekten afacan ve eğlenceli bir arkadaş. Ama şarkı söylerken gayet ciddidir. O da bir grupta çalıyor ve müzik hakkında konuşurken yakınlaştık.

Read in English: CNBLUESTORM
Çeviri: unDineee @ Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder