İMZA KAMPANYASI

(HABER) "My Husband Got a Family" Kang MinHyuk'un fanları, doğum günü hediyesi olarak öğle yemeği desteğinde bulundu!Kang MinHyuk'un fanları, onun için özel bir doğum günü hediyesi hazırladı. 28 Haziran, KBS2 TV'nin "My Husband Got a Family" dizisinde Cha Sekwang rolünü (diğer bir deyişle "Ülkenin erkek kardeşi" ) rolünü oynayan Kang MinHyuk'un 22. doğum günüydü. Kang MinHyuk'un doğum günü için, CNBLUE hayranları birleşip, drama aktörleri ve 80 kişilik drama ekibi için öğle yemeği hazırladı.


Etkinlik için hayranlar, ekip için sıcak öğle yemeği kutuları hazırladı ve el yapımı SeKwang ayaklı pankartlarıyla mutheşem grup işlerini gururla gösterdiler. Doğum günü öğle yemeği kutuları, yosun çorbası(doğum günlerine özel bir Kore geleneği), kahve, kurabiye, kek, meyve ve daha bir çok şeyle birlikte tam set halindeydi. Bu öğle yemeği ziyafetiyle, drama seti kahkahalarla ve enerjiyle doldu.
 "My Husband Got a Family" ekibi ve aktörleri Kang MinHyuk'a doğum günü dileklerini iletmeyi unutmadılar. Aktör Yoon Junsang (Bang Gwinam), "MinHyuk, doğum günün kutlu olsun. Yosun çorbasından çokça ye." dedi. Bu arada Kang MinHyuk gibi genç aktörlerin yol göstericisi, aktör Jang Yong (Bang Gwinam’ın babası, Bang Jungsu), "MinHyuk, doğum günün kutlu olsun. Öğle yemeği kutusunu afiyetle yedim." dedi.

Kang MinHyuk ile aynı ajanstan olan yeni aktör Kwak Dongyeon (Jang Geun) da MinHyuk'a doğum günü dileğini iletmeyi unutmadı. "My Husband Got a Family" dizisindeki rolü, Kang MinHyuk'a sinir krizleri geçirmesine neden olmakta. Kang MinHyuk, Kwak Dongyeon ile arkadaşlıklarını gösteren bir fotoğraf çekilip, "Sevdiğim ve nefret ettiğim öğrencim Jang Geun" dedi.
Benzer bir şekilde, diğer CNBLUE üyesi Lee Jonghyun'un uluslararası fanları, onun mayıstaki doğum gününde,  "A Gentleman's Dignity" ekibi ve aktörleri için akşam yemeği ziyafeti hazırlamıştı. O etkinlik de aktörler ve drama ekibi tarafından iyi karşılanmıştı.

Source: Newsen
Translated by: fizzy @ cnbluestorm
Çeviri: Depps1004 @ Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder