İMZA KAMPANYASI

(Haber) Park Jumi'nin oğlu AGD'de mi? Lee Jonghyun'un arkasındaki sır devam ediyor.Lee Jonghyun'un varlığı "A Gentleman's Dignity" de neşe saçıyor.

CNBLUE'dan Lee Jonghyun zorlu, sert çocuk tarzıyla SBS'in hafta sonu dizisi "A Gentleman's Dignity" ye neşe katıyor. 23 Haziran'daki yayında,  izleyiciler Lee Jonghyun'un eşsiz tarzdaki rolünü daha iyi tahmin edebildiler.

"A Gentleman's Dignity" nin 16 Haziran'da yayınlanan 7. bölümünde, "Colin" i canlandıran CNBLUE'nun gitaristi Lee Jonghyun, Im Meahri (Yoon Jini) için sandalyeyi  sadece ayağını kullanarak itip "zorlu tarzı"nı gösterdiğinde dizide öne çıkan bir konu haline geldi. 9. bölümde , Colin Meahri 'yle tekrar görüşecek böylece izleyiciler onun "zorlu, sert çocuk tarzı"nı daha iyi tahmin edebilecek.

Karakteri "Colin" hakkında sorulduğunda, Lee Jonghyun  "Dışarıdan bakıldığında, havalı ve şık görünüyor ama aslına bakılırsa o içinde çok samimi ve tecrübesiz, kısaca Colin bir bomba gibi." dedi. Sonradan  "Colin'in mimikleri aslında çok şey söylemek istediğini gösteriyor. Şimdi değil ama belki sonra. Colin hareket etmek için karar verdiği zaman hemen ' Ah, şüphesiz o bunu yapacak.. ' şeklinde düşünceleriniz olacak."  diye ekledi.

Cüzdanında Park Jumi ve centilmen dörtlüsünün  (Jang Donggun, Kim Suro, Kim Minjong and Lee Jonghyuk) fotoğrafını taşıdığı görülünce Colin'in kimliği izleyicilerin dikkatini çekti. Her cumartesi ve pazar  21:50' de (Kore saatine göre) SBS kanalında "A Gentleman's Dignity" dizisinde Lee Jonghyun'u Colin olarak izleyin.

Kaynak / Source: cnbluestorm
Çeviri: nby_jh @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder