İMZA KAMPANYASI

(Haber) ‘Unexpected You’da Kang Min Hyuk-Oh Yeon Seo öpüşmesi Kim Nam Joo tarafından yakalandı!Kang Min Hyuk ve Oh Yeon Seo, yayınlanan son bölümde ilişkilerini sır olarak saklayabilmişlerdi, ancak bu kez o kadar şanslı değillerdi.

Ayın 24'ünde, KBS2 TV'nin hafta sonu dizisi ‘Unexpected You’ dizisinin 36. bölümünde Cha Se Kwang (Kang Min Hyuk) ve Bang Mal Sook (Oh Yeon Seo)’un öpüşmesi, Cha Yoon Hee (Kim Nam Joo) tarafından görüldü.

Um Chung Ae (Yoon Yeo Jung) tatile gittiği ve Bang Gwi Nam (Yoo Jun Sang) ve Cha Yoon Hee eve geç döndüğü için Cha Se Kwang ve Bang Mal Sook, Cha Yoon Hee'nin boş evinde birlikte vakit geçirdiler. Ancak Cha Yoon Hee'nin annesi ve Min Ji Young onları ziyarete gelmelerinin üzerine ikili, evin önünde tesadüfen karşılaşmış gibi yaptılar.

Bang Mal Sook sahneden çıktığında, Han Man Hee Cha Se Kwang'a "Bu o, Yoon Hee'ye eziyet eden yengesi. Ailesi bu kızı nasıl yetiştirmiş merak ediyorum. Onu gelin olarak kabul edecek aileye çok yazık."

Cha Se Kwang Bang Mal Sook'a: "Mal Sook, bunun işe yarayacağını sanmıyorum." diyince  Bang Mal Sook da: "Peki bir güle güle öpücüğüne ne dersin?" diye yanıtlayarak onu bir öpücükle baştan çıkarttı. 

Tam bu sırada, Cha Yoon Hee ve Bang Gwi Nam sokakta yürüyorlardı ve ikisinin öpüşmesini gördüler. Cha Yoon Hee’nin çifte doğru yaklaşıp: "Ben bu başı arkadan daha önce görmüştüm, Cha Se Kwang sensin değil mi?" demesi üzerine Cha Se Kwang Bang Mal Sook'a sarıldı ve çiftin tehlikeli bir durumda olduğunu sezerek "Ne yapacağız?" dedi.

Kaynak: koreaportal
Çeviri: @ Turkish Boice Çeviri Ekibi

0 yorum:

Yorum Gönder