İMZA KAMPANYASI

(Haber) Juniel: "Yonghwa Yetenekli ve Çok Parası Var."CNBLUE üyesi Jung Yong Hwa ve yeni şarkıcı Juniel birlikte geçirdikleri eğitim zamanlarından bahsederek uzun dosluklarını ortaya koydu. 

22 Haziranda yayınlanan KBS’nin “Yoo Huiyeol’s Sketchbook” programında Juniel ve Jung Yong Hwa düet şarkı “Fool” u söyledi. Jung Yong Hwa, “Juniel’le birlikte eğitimdeydim ve sonunda ilk çıkışını yapacağını duydum. Bu yüzden ona hediye olarak bir şarkı verdim.”

Fool şarkısını bir düet sahnesiyle birlikte söyledikten sonra sunucu Yoo Hee Yeol Juniel’e Yonghwa’nın potansiyel bir sevgili olmasıyla ilgili ne düşündüğünü sordu. Juniel daha çok seyirciyi eğlendirmek için, “Çok fazla parası var ve ayrıca yetenekli. Yani kesinlikle kaçırılmaz, sizce de öyle değil mi? Önünde iyi günler var.” diye cevap verdi.

Yonghwa gülerek, “Bu çok gerçekçi bir yanıttı.” diye yanıtladı.

Jung Yong Hwa Juniel’in ondan kıdemli şarkıcı olduğunu söyledi, “Ajansla aynı gün kontrat yaptık. Ama eğitim öğrencisi olarak benden 2 saat önce gelmişti.”

Juniel, “Fool şarkısı çok tatlı. Şarkıyı söyledikten sonra dinledim ve sesime çok iyi uyum sağlamıştı. Yonghwa harika, ona çok minnettarım.” dedi.


Kaynak / Source : @CNBStorm News1 - News2
Çeviri: cg208

0 yorum:

Yorum Gönder