İMZA KAMPANYASI

(Haber) Müzik ve Oyunculukla CNBLUE'nun Kore Ve Japonya'da "Çoklu Hedefi"
Dört kişilik erkek grubu CNBLUE müzikleri ve oyunculuklarıyla hem Kore hem Japonya’yı fırtınalarıyla ele geçirmiş durumda.

1 Ağustosta CNBLUE 3. Japonca single ları “Come On”u piyasaya sürecek. Onun öncesindeki Şubat ayında yayınlanan 2. Single ları “Where You Are” çok büyük bir destek aldı ve Oricon Chart’ta tarih yazarak en üst sıraya yerleşti.


3. Japonca single çıkmadan önce, Jung Yonghwa ‘nın oynadığı ‘ Heartstring’ dizisi de Japonya’da yayınlanmaya başlayacak. Dizinin Japonya’daki ilk gösterimini kutlamak amacıyla, Jung Yonghwa Tokyo’da “Heartstrings” için yapılacak resmi hayran buluşmasına katılacak. Dizi arkadaşı, Park Shinhye da 16 Haziran’da Tokyo International Forum Hall A’de yapılacak bu buluşmada bulunacak.

Bu sırada ülkeleri Kore’de, baterist Kang Minhyuk ve gitarist Lee Jonghyun hafta sonlarını renklendirmek için evlerdeki ekranlarda görünmeye devam edecek.


Kang Minhyuk, son zamanlarda KBS2’de yayınlanan “My Husband Got A Family” (Unexpected You) dizisindeki Kim Namju’nun küçük kardeşi Cha Segwang karakteriyle izleyicilerin büyük ilgisini çekiyor.

Dizide flört ettiği Bang Malsook (Oh Yeonseo) ile aralarındaki “itme ve çekme” ilişkisini izlemek de oldukça eğlenceli. Kang Minhyuk’un Jang Geun (Gwang Dongyeon) için kurduğu öğrenci-öğretmen ilişkisi “manen tükenmiş çift”lerden biri olarak herkesi kahkahalara boğuyor.


Diğer yandan Lee Jonghyun , “A Gentleman’s Dignity” dizisinde Jang Donggeun ve Kim Sooro gibi usta aktörlerle oynuyor. Hikaye 40’lı yaşlarındaki erkekler arasındaki ilişki etrafında dönüyor ve 20 yaşındaki Colin (Lee Jonghyun’un karakteri) diziyi canlandırıyor.  Bu dizide Colin esrarengiz olduğu kadar aynı zamanda çekici bir görünüme sahip. 

Geçmişte karakterler arasında yaşanan sırlar izleyenleri meraklandırarak dizinin içine çekiyor.

Çeviri:  smyra & cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder