İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) Celeb Pub no.3 – YongHwa ve Jungshin

Birbirlerine olan sevgileri büyük ilgi toplayan Yonghwa ve Jungshin ile geçtiğimiz günlerde Kang Nam’da bir stüdyoda buluştuk. Peki onlar bu konuda ne düşünüyorlar? Haydi bunun sırrını onlardan dinleyelim.

Yonghwa: Nereye gidersem gideyim Jungshin'i de yanımda götürmek istiyorum, onu gerçekten seviyorum. Bu duygularımın ne kadar büyük olduğunu sorarsanız, bir tatile gidersem, ne zaman ve nereye olursa olsun onunla gitmek isteyecek kadar. Biletleri benim almam ve tüm masrafları benim karşılamam gerekse dahi yine de bunu yapmak isterim.

Jungshin: Haha. Bunun sebebi yalnızca benim olduğum yerde abimin(hyung) daha rahat olacak olması.

Yonghwa: Haha. Ben ciddiyim. Jungshin kesinlikle bana eşlik etmesini isteyeceğim biri. Onu bu kadar seviyorum.

Jungshin: Imm... Yapmak zorunda olacağım çok şey var gibi görünüyor. (gülüyor, yalnızca şaka) Kendi kardeşim Yonghwa ile aynı yaşta. Şimdi o askerde, bu yüzden onunla çok görüşme şansım olmuyor. Çok yoğun olduğum için askerde onu ziyaret etmeye vaktim bile olmadı, bu yüzden Yonghwa hyung'a daha fazla bağlandım sanırım.

CNBLUE'nun 4 üyesi olarak aynı çatı altında yaşıyorsunuz ve çok güçlü bir dostluğunuz oldu. Dört erkeğin birlikte yaşaması nasıl bir duygu? Günlük hayatınızı çok merak ediyorum.

Jungshin: Benim odam çok rahat bir düzene sahip. Bu yüzden mi bilmiyorum ama dördümüz genelde benim odamda bir araya geliyoruz. "Genel merkezimiz" gibi oldu mu desem? (gülüyor)

Yonghwa: Hepimiz akşam yemeğinden sonra gayet doğal bir şekilde Jungshin'in odasında toplanıyoruz. Nedenini ben de bilmiyorum. Sadece hepimiz Jungshin'in odasına gidip yatağında oturuyoruz. Neden böyle? Tam olarak bilmiyorum ama Jungshin'in odası çok rahat olduğu için olmalı.

Jungshin: Yatağım yavaş yavaş esnekliğini kaybediyor(gülüyor). Ama odamın "genel merkezimi" olmasından aslında çok memnunum. İlişkimizin bu kadar iyi olması çok güzel bir şey değil mi? Bu konuda çok eminim. Uzun bir süre birlikte yaşadık, birbirimizin sevdiği ve sevmediği şeyleri iyi biliyoruz ve bu yüzden kavga etmiyoruz. İlişkilerimiz çok iyi durumda, bu yüzden ekip çalışmamız da her zaman çok iyi, bundan dolayı çok gururluyum.


Bu küçük röportajı hazırlamak için Yonghwa ve Jungshin'le yoğun bir sohbet gerçekleştirdik. Anıları hakkında konuşurken, Jungshin'e küçük kardeşi gibi davranan Yonghwa'nın yüzünden gülümseme hiç eksik olmuyor.

Yonghwa: Birbirimizle her zaman kıyafetleri değiş tokuş ediyoruz, Jungshin'in kıyafetleri çok popülerdir. Jungshin şık giyinmeyi gerçekten çok seviyor, bu yüzden de en iyi kıyafetler onunkiler~ (gülüyor)

Jungshin: Diğer üyelerin benim kıyafetlerimi beğenmesinden aslında çok memnunum. Dolabımda çok fazla siyah kıyafet var ama birçok dergiyi takip ediyorum ve modaya ilgim var, bu yüzden diğer giyim stillerini de denemek istiyorum.

Yonghwa: Ah, birden bir şey hatırladım. Jungshin'in kapıyı açarken her zaman özel bir yüz ifadesi vardır, yakışıklı bir ifade mi desem? Mesela banyodan çıkarken kapıyı açtığında çok özel bir yüz ifadesi vardır... "Kaşlarını çatmış" bir ifade mi desem? Neyse, Jungshin'de "Yakışıklı bir yüz ifadem olduğunu biliyorum" şekli var, nasıl bir kapı olursa olsun kapıyı açarken her zaman o ifadeye bürünüyor. (gülüyor)

Jungshin: Peki... Öyle diyorsun demek... Yüz ifadelerim üzerinde çalışmayı seviyorum. Ama gerçekten kapı açarken hep o ifadeyi mi takınıyorum?

Yonghwa: Ama Jungshin gerçekten yakışıklı. Kendi kendini çok güzel yönetiyor. Saçını sıkıca bağlasa dahi yine de yakışıklı. Bu başarması zor bir şey, değil mi? Sadece Jungshin'e has bir tür havalılık var.

Jungshin: Ah, ama gerçekten saçlarımı taramak çok vaktimi alıyor, tabi saçlarımı kurulamak için de çok vakit gerektiği için banyoda en uzun süre kalan ben oluyorum.

Yonghwa: Ve banyoyu bitirdiğinde yine o "kaşları çatık" ifadesi oluyor (gülüyor)
İki üye, sıradan şeyler hakkında hiçbir çekinceleri olmadan bu şekilde sohbet etmeye devam ediyorlar. Kardeş gibiler, ama aynı zamanda iki iyi arkadaş gibiler de. Onların hikayesi Haziran'daki bitmek bilmeyen bir gece gibi.İngilizce Çeviri: @CNBlackYong
(via) cnbluestorm (aracılığıyla)
Türkçe Çeviri: Henice @Turkish Boice


0 yorum:

Yorum Gönder