İMZA KAMPANYASI

(CNBSTORM PROJE) CNBLUE’YU SBS Kpop SUPER CONSERT’TE DESTEKLİYORUZ!


 CNBLUE’ya verebileceğimiz en iyi hediye sevgimiz ve performansları sırasındaki desteğimiz. SBS KPop Super Konseri onların uluslararası markette daha fazla hayran kazanmalarını ve daha önce onları duymamış insanlara da  müziklerini duyurmalarını sağlayacaktır. BOICEların CNBLUE’ya desteklerini göstermek için bir araya gelmelerinin tam zamanı. Konserde performans gösterecek diğer sanatçıların hayranları ile yanyana izlerken , CNBLUE için uyumumuzu (beraberliğimizi) gösterebilmeliyiz. Konserde CNBLUE’nun performansı boyunca kutlama etkinliğimizi yaparak, bunu başarıyla yapabileceğiz.

Bu yüzden, bazı etkinlikler düzenledik. Yurtdışında olacak fanların nasıl katılabileceklerinin ayrıntıları aşağıdadır:

DÜNYA ÇAPINDA HAYRANLAR İÇİN:

CNBLUE için dünya BOICE’larının tezahüratını unutmadık. Bu yüzden, dünya üzerindeki bütün BOICE’lar fotoğraf gönderebilecek. Bu fotoğrafları cüzdan boyutunda basıp, CNBLUE’ya verilecek olan albüme koyacağız. İşte nasıl katılcağınızın ayrıntıları: 


1) Buradaki “Da-Juk-Ja” resminin çıktısını alın. Resmi büyük halini görmek için linklere tıklayınız >> PDF |  JPG

2) Da –Juk-Ja resmini tutarken kendi fotoğrafınızı çekin (Grup fotoğrafı veya tek başınıza olan fotoğraflar olabilir) 

3) Fotoğrafınızı ve mesajınızı cnbluestorm@gmail.com adresine gönderin ( Lütfen 200 karakteri ve 30 kelimeyi geçmesin. *admin not: belirtmemişler ama mesajlar Korece veya İngilizce olmalı diye tahmin ediyoruz.) 

4) Konu kısmına “Capture the Cheer Project – Global” yazınız. Ayrıca ülkenizi, adınızı veya nickinizi de (takma adınızı) belirtiniz.

CNBLUESTORM çalışanları mesajınızı içeren fotoğrafınızı,  Polaroid 300/Instax çıktı formatında çıkaracak.

Projeye fotoğraf gönderimi için son gün: 

3 Ağustos, 23:59 (Kore saatine göre) 17:59 (Türkiye saatine göre)


Her projeye canla başla katılan Turkish Boice ailemizin buna da büyük bir destek vereceğine inanıyoruz^^ Zamanınız çok kısıtlı fakat CNBLUE'nun eline geçecek olan bir defterde olmak istemez misiniz?
Fighting Turkish Boice!!

Projenin CNBStorm'daki asıl tam metni : [Project] Cheers for CNBLUE – SBS KPop Super Concert Edition

0 yorum:

Yorum Gönder