İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE İdol Yıldız Olimpiyatlarına Katılacak
Kore’nin popüler idol gruplarından 24’ü yaklaşan Londra Olimpiyatları anısına “MBC Idol Star Olympics” (idol yıldız olimpiyatları) özel programına katılacak.

“Idol Star Olympics”de idoller , 100 metre koşu, engelli atlama, uzun atlama, yüksek atlama, bayrak yarışı, eskrim, masa tenisi ve okçuluk olarak 8 dalda yarışacaklar.
Geçmişte atletik yarışmalarda kendilerine isim yapmış olan Jo Kwon, Minho, fei ve Bora gibi idol dünyasının en iyi atletleri arasındaki çekişmeli yarışmayı hayranlar bir kez daha sabırsızlıkla bekleyecek.

SHINee (Minho) , 2PM (Chansung, Nichkhun), 2AM, f(x) , miss A, CNBLUE, SISTAR, T-ara, After School, SECRET,MBLAQ, INFINITE, ZE:A,TEEN TOP, Davichi, B1A4, Boyfriend, Girl’s Day, Nine Muses, A Pink, Dal Shabet, Dalmatian, LEDapple ve NS Yoonji’den oluşan liste 24 grup içinde toplam 100 katılımcı olarak belirlendi.

10 ve 15 Temmuzda çekimler yapılacak ve program temmuz sonunda yayınlanacak.

Lyna not: İdollerin birbiriyle yarıştığı spor olayı olan Idol Star Olympics resimlerini daha önce bir ara görmüştüm… İdolleri bu kadar eğlenirken görmek beni de eğlendirmişti. Bu yüzden bu habere çok mutlu oldum. Katılmalarıyla CNBLUE için güzel bir mola veya aktivite olacak. Sağlıklı ve eğlenceli.^^


Çeviri:  cage208

3 yorum:

bizim izlememiz mümkün olur mu acaba ?

elbette, canlı yayın linki veririz o gün. Kaçıranlar için de sonradan youtube videoları geliyor.Kesin izleriz :)

Yorum Gönder