İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Lee Jong Hyun & MBLAQ G.O – Güçlü Oyunculuklarıyla Beğeni Topluyorlar


CNBLUE’dan Lee Jong Hyun ve MBLAQ’dan G.O “A Gentleman’s Dignity” ve“Ghost.” gibi SBS dizilerinde yardımcı oyuncu olmayı kabul ederek birer aktöre dönüşen idol yıldızlar...
 

Bu günlerde eğlence sektöründe, şarkı söyleme kariyerinin zirvesindeyken oyunculuk kariyerine de devam etme girişimde bulunmamış bir K-Pop idol grup üyesi bulmak zor. Aynı zamanda başrolünde bir idol grup elemanının oynamadığı bir dizi adı söylemek de neredeyse imkansız. Idol yıldızlar başrol yerine yardımcı oyuncu olmayı gittikçe daha çok tercih ediyor ve  kendilerini gelecekte daha büyük başarılara ulaştıracak küçük roller almaya başlıyorlar.
 

CNBLUE’dan Lee Jong Hyun ve MBLAQ’dan G.O, yakın zamanda eğlence sektörüne giren iki idol yıldız. Lee Jong Hyun SBS dizisi “A Gentleman’s Dignity” de , G.O ise SBS dizisi “Ghost”ta rol alıyor. Birkaç sene önce bir filmde oynamasına rağmen A Gentleman’s Dignity’deki rolü Lee Jonghyun'un oyunculuk kariyerindeki ilk resmi adımı olarak sayılıyor. 

Lee Jong Hyun ve G.O’nun dizilerdeki rolleri çok büyük olmasa da, ikisinin karakterleri de çok karmaşık bir durum olduğu zamanlarda çok önemli bir rol oynuyor. Akılda tutulması gereken diğer bir şey ise onların oyunculuk yeteneklerinin bir çok kişinin beklentisinin üstünde olduğu gerçeği. 

SBS’in hafta sonu dizi “A Gentleman’s Dignity,”de Lee Jong Hyun , Kim Do Jin (Jang Dong Gun)in oğlu Collin karakterini canlandırıyor. Lee Jong Hyun’ın rolü başlarda küçük olmasına rağmen, gizemli görünüşü ve soru işaretleriyle dolu geçmişi ile hikayenin akışına çok büyük bir etkisi var. 

Lee Jong Hyun, egzotik görünüşüyle, gizemli ve yakışıklı kötü çocuk karakteri olarak çizilen Collin rolünü almayı başardı. Diğer birçok kendi oyunculuk kariyerlerine başlayan idol yıldızlar arasında Lee Jong Hyun’un öne çıkan istikrarlı ve gelecek vaad eden oyunculuğuyla diziyi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Lee Jong Hyun, CNBLUE hakkında hiçbir şey bilmeyen yaşlı dizi izleyiciler tarafından bile seviliyor. 
 

Kaynak / Source : [News] CNBLUE Lee Jong Hyun & MBLAQ G.O – Supporting Roles with Substance  @CNBStom

Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

2 yorum:

Sadece bir şey hatırlatmak istedim. MBLAQ harf harf "em bi el ey qu" şeklinde değil "embilek" diye okunuyor :) Çeviri için teşekkürler^_^

MBLAQ'ten demeliydim yani. O da iyiymiş^^ Bilgi için teşekkürler. ~CNBuSrang

Yorum Gönder