İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE'nun Dizilerdeki Harika Takım Çalışması

Dizi Oyunculuklarında Birbirini Destekleyen CNBLUE, harika takım çalışmasıyla övünüyor

Popüler idol grup CNBLUE üyeleri, muhteşem takım çalışmalarını ve birbirleriyle olan yakın arkadaşlıklarını kanıtladılar.
Lee Jonghyun'un rol aldığı A Gentleman's Dignity dizisinin 13.bölümüne, grup arkadaşı Jung Yonghwa'nın konuk oyuncu olarak kendi ismiyle katılması büyük ilgi topladı.

Bölüm yayınlanmadan önce dahi Yonghwa'nın dizide oynaması birçok habere konu olmuş ve Kim Haneul ve Jang Donggun ile olan başarılı sahneleri beğeni toplamıştı.

Yonghwa: "Tüm CNBLUE üyeleri olarak Jonghyunie'yi görmek için A Gentleman's Dignity'yi birlikte izlemeyi çok seviyoruz, bu yüzden benim için bu dizide kendim olarak rol alabilmek büyük bir onurdur."dedi.
Jonghyun ise: "Haftasonu tüm üyeler olarak diziyi izlemek için bir araya geliyoruz. Yonghwa Hyung'un(*abi) dizide rol alması beni çok mutlu etti. Grup olarak, Yonghwa'nın rol aldığı bölümü ve karakterini izlemenin çok eğlenceli olduğunu düşündük." şeklinde fikrini belirtti.

Ayrıca grubun bassçısı Lee Jungshin de "milli küçük kardeş" Kang Minhyuk'un Cha Segwang olarak rol aldığı "My Husband Got A Family" dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.

Lee Jungshin: " 'Milli Dizi' olarak adlandırılan "My Husband Got a Family"ye konuk olarak katılarak ilk TV deneyimimi gerçekleştirmiş olmam beni hem mutlu etti hem de gergin hissettirdi. Ama dizideki oyunculuğuyla büyük ilgi toplayan Minhyukie ile birlikte oynamak benim için çok anlamlı." yorumunu yaptı.

Kang Minhyuk ise: "Jungshinie ile çekim yapmak çok eğlenceliydi. Dizimizin senaristi onun için mükemmel bir rol yazdı, sabırsızlıkla bekleyin." dedi.

CNBLUE her zaman harika takım çalışmasıyla bilinir. Son zamanlardaki bu gelişmelerle birbirlerine olan sevgi ve desteklerini kanıtlamış oldular.


Çeviri: Henice @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder