İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE'nun Lee JungShin'i 'Unexpected You’da Konuk Oyuncu Olacak
CNBLUE'nin yakışıklı basçısı Lee Jung Shin son zamanlarda Jung YongHwa'nın da yaptığı gibi diğer grup üyesinin dizisinde görünecek.
Lee Jung Shin, 15 Temmuzda yayınlanacak olan Kang Min Hyuk'un dizisi "Unexpected You" da konuk oyuncu olacak.
Jung Yong Hwa da, Lee Jong Hyun'un dizisi "A Gentleman’s Dignity" de şöyle bir görünmüştü.
Unexpected You yapımcılarının 10 Temmuzda verdikleri haberde "Biz iyi görünümlü ve farklı bir yüz arıyorduk ve sadece Lee Jung Shin'in buna uygun olacağına karar verdik. Bu yüzden konuk oyuncu olmasını istedik. Bekleyin, ilginç bir bölüm geliyor."Lee Jung Shin sadece kendi enstrümanına ve beste yapmaya değil aynı zamanda rol yapmaya da çalışıyor, ve konuk oyuncu olması hakkında şöyle dedi: "Ülke çapında popüler bir dizi olan Unexpected You'da konuk oyuncu olarak görünmek benim için gurur verici. [Kang] MinHyuk oynadığı için hafta sonları diğer üyelerle birlikte her zaman onu izleriz, ve çok sıkı çalışacağım böylece gösteri için bir yük olmayacağım. Elimden gelenin en iyisini yapacağım."

CNBLUE'nun basçısı Lee Jungshin mükemmel vücudu ve sahnedeki benzersiz karizması ile Kore'de ve diğer ülkelerde model endüstrisinde aranan bir yüz olmakla birlikte bir çok fotoğraf çekiminde yer aldı ve 2011 FW Seoul Collection defilesinde modellik yaptı.Photo Credits: FNC Entertainment
Source: enewsworld  & CNBLUESTORM
Çeviri:  Nihan  & kumru_ik  @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder