İMZA KAMPANYASI

(Haber) Jung Yonghwa & Park Shinhye Heartstrings Hayranlarıyla Bir Araya Geldi

CNBLUE üyesi Jung Yonghwa ve oyuncu Park Shinhye, 9 Temmuz'da Japon kanalı Fuji TV'de Heartstrings'in galasından sadece birkaç gün sonra özel hayran buluşmasına ev sahipliği yaptılar.
Dramanın Fuji TV'de tekrar yayınlanması Jung Yonghwa'nın Japonya'daki popüleritesini daha da arttırdı. Heartstrings ilk olarak Kore'de geçtiğimiz yılın Haziran-Ağustos ayları arasında yayınlanmıştı. Üniversite öğrencileri Lee Shin ve Lee Kyu Won'un hayatlarını ve müzisyen olma hayallerini anlatan dizide ayrıca Yonghwa'nın kendi bestelediği OST "Because I Miss You" da büyük ilgi toplamıştı.
Hayran buluşması, 16 Temmuz'da Tokyo Uluslararası Forumu'nda gerçekleştirildi ve bir gün içinde iki oturum olarak yapıldı. İki oturum için de 5000 koltuğun tümü  tamamen doldu.
Hayranlar, uzun bir süre sonra Yonghwa ve Shinhye'yi bir arada görmekten dolayı çok heyecanlıydılar ve hayran anlatımlarına göre iki ünlünün yakın arkadaşlığı ve Yonghwa'nın bir anda dizideki karakteri Lee Shin'e dönüştüğü dikkatleri çekti.
Etkinlikte Heartstrings'in kamera arkası görüntüleri gösterildi ve iki başrol oyuncusuyla söyleşi gerçekleştirildi. İlk oturumda Yong Hwa, dizi şarkılarından bazılarını gitarıyla çaldı ve son olarak da Yonghwa & Shinhye birlikte "You've Fallen for Me" şarkısını seslendirdiler.

Kaynak(source): cnbluestorm
Çeviri(trans.): Henice2 yorum:

Acaba bu fan meeting'in videosu var mıdır?
Eğer varsa umarım en kısa sürede altyazısıyla yayınlarsınız. :)

sayfada bugün hepsini yayınladık --> http://www.facebook.com/TurkishBoice ^^ Geldikçe yayınlamaya devam edeceğiz

Yorum Gönder