İMZA KAMPANYASI

(Haber) Lee Jung Shin'in İdolden Aktöre Başarılı Dönüşümü


CNBLUE üyesi Lee Jung Shin, çok yönlü bir yıldız olma yolunda başarılı bir adım attı ve modellik aktivitelerini takiben oyunculuğa adım atma planlarını  da "My Husband Got a Family" dizisinde konuk olmasıyla başarıyla gerçekleştirmiş oldu.


187cm boyundaki Lee Jung Shin, 2010 yılında grubuyla çıkış yapmasından bu yana kendisine birçok modellik teklifi getiren uzun boyu ve endamıyla biliniyor.  Daha önce model olarak "Singles" ve "Cosmopolitan Korea" gibi birçok derginin çekimlerinde yer aldı.
Grup arkadaşı Kang Min Hyuk'un "milli kardeş" Cha Se Kwang karakterini canlandırdığı "Unexpected You" dizisinin 15 Temmuz'da yayınlanan bölümüne konuk olması, TV oyunculuğuna olan istekliliğini daha iyi kanıtlamış oldu.

Lee Jung Shin; "Milli dizi 'Unexpected You' da ilk TV deneyimimi yaşamış olmak beni hem mutlu etti hem de biraz gergin hissediyorum. Dizideki rolüyle büyük ilgi toplayan Minhyukkie ile birlikte çekim yapmak da benim için çok anlamlı." şeklinde rolüyle ilgili görüşlerini belirtti.

Lee Jung Shin dizide Oh Yeon Suh'nun yeni erkek arkadaşı rolünü canlandırdı ve acemi olmasına rağmen oyunculuk yeteneği hakkında online topluluklardan ve hayranlarından büyük destek ve övgü aldı. 


Lee Jung Shin'in konuk oyuncu olmasının dizinin izlenme oranlarına da etkisi olmuş gibi görünüyor. Çünkü dizi başladığından beri %40'lık izlenme oranına ulaşılan ilk bölüm 42.bölüm oldu ve bu şekilde "Unexpected You" dizisi kendi izlenme rekorunu kırmış oldu. Bu bölüm, önceki haftanın oranını (%38.2) %3.7 geçerek %41.9'luk izlenme oranına ulaştı.


*Blogdan yazı çıkarmak , alıntı yapmak yasaktır.

Source/Read in Eng.: kpopstarz
Çeviri: Henice & --smyra--


0 yorum:

Yorum Gönder