İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Kang Min Hyuk’un Gizli Yetenekleri Ortaya Çıktı


Bügunlerde her yerdeki kadın nüfusunun kalbini kazanmaya başlayan CNBLUE ‘dan Kang Min Hyuk herkese sadece bir çiçek erkek baterist olmaktan fazlası olduğunu gösteriyor.

Mnet onun parlayan yeteneklerini
Wide Entertainment News programıyla göz önüne serdi.

Minhyuk dizi müzikleri (HS) ve albümü için sarkılar söylüyor. Buna rağmen sahne ışıklarının üstünde olmasına alışık değil ve biraz heyecanlanıyor, fakat bu sorun değil.

 Ayrıca filmlerde ve kısa dizilerde görünerek oyunculuk dünyasına adımını atmış durumda .
 

İlk zamanlar son derece tuhaf sonuçlanan işleriyle biliniyordu. (* Bakery Attack filminde aklı 5 karış havadaki rolüne gönderme yapıyor.) Popüler komedi dizisi Unstoppable Highkick (3)'te oynaması için teklif almasından olsa gerek bir kaç oyunculuk dersi aldı. Ama programının başka aktiviteleriyle çakışması nedeniyle bu rol teklifini geri çevirdi.

Fakat her şeyin bir zamanı vardı. Çünkü o KBS’ nin Unexpected You dizisinde Cha SeKwang olarak hızla dikkatleri üstüne çekiyor ve kadınların kalplerini çalıyor.


Sadece bununla kalmıyor. Bir çok moda dergisini süsleyerek ve ‘şık modern erkek’ , ‘sevimli ve hayranlık uyandıran’ gibi çeşitli isimler kazanarak kendini bir moda ikonuna dönüştürüyor.


Hayranlarının gittikçe büyüyen sevgisine karşı Kang Min Hyuk kendine meydan okuyor ve bazılarında o kadar iyi olmadığını düşünse de yeni şeyler deniyor.


Bu iyi, çünkü denedikçe daha mükemmel olacaktır ve hayranları her zaman onu desteklemeye devam edecek.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Source / Kaynak: @CNBStorm CNBLUE Kang Min Hyuk’s Hidden Talents Exposed
Video cr. :  
Çeviri: smyra @TurkishBoice
Düzenleme: cage208  @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder