İMZA KAMPANYASI

(Haber) Jonghyun'un Söylediği AGD Dizi Müziği Bir Çok Listede 1 NumaradaDizinin popülaritesi sayesinde CNBLUE Lee Jonghyun’un söylediği AGD dizi müziği “My Love” gittikçe artan bir yükselişte.

7 Temmuzda yayınlanan 13. Bölümde Jonghyun’un gitarıyla söylediği “My Love” şarkısı çeşitli müzik listelerinde, (telefon) zil sesi ve arama zil sesi listelerinde 1 numaraya yerleşti.

“My Love” Melon Top Müzik listesinde 1 numara, popüler zil sesi listesinde 1 numara, Bugs popüler dizi müzikleri listesinde (8-14 temmuz arası) 1 numara ve MNet Dizi müzikleri listesinde gene 1 numaraya çıkarak tüm birincilikleri topladı.A Gentleman’s Dignity dizisinde Kim Do Jin (Jang Dong Gun)’in oğlu Colin’i oynayan Lee Jonghyun, yalnız gözleri ve yarattığı etkiyle dikkatleri çekti. Bir çok hayran Lee Jong Hyun’un duruşunu beğendi ve bu görünümle “huysuz Colin” , “ışıltılı Colin”, “şeytan Colin”, “mutlu Colin” gibi çeşitli isimler kazandı.


Lee Jonghyun’un açıklaması, “Çok minnettarım ve ‘My Love’ın bu kadar çok beğeni toplayacağını tahmin etmemiştim. Şarkıyı kaydederken Collin’le empati kurmaya çalıştım. Lütfen dizimizin gelecek bölümlerini de izleyin. Size iyi bir gösterim sunmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

CNBLUE Lee Jonghyun'un AGD Dizi Müziği "My Love" Haftalık Listelerde 1 NumaradaSBS’nin A Gentleman’s Dignity dizisi oyuncu kadrosunda olan CNBLUE üyesi Lee Jonghyun televizyon ekranlarında büyük ilgi topladığı gibi yakın zamanda yayınlanan dizinin müziği “My Love”la müzik listelerinde başarı kazandı.

7 Temmuzdaki “A Gentleman’s Dignity” bölümünde Jonghyun’un karakteri ilk defa performans gösterdi. O zamandan beri şarkı Melon Top Haftalık Müzik Listesi ve Haftalık Ringtone Listesi, Bugs’ Haftalık dizi müzikleri listesi, Mnet dizi müzikleri listesi ve Cymusic Hot New Songs listelerinde durmadan artan  bir yükselişe geçti.

Jonghyun bu başarı üstüne şöyle bir açıklamada bulundu: “Açıkçası bu kadar çok sevgi toplayacağını düşünmemiştim. ‘My Love’ böyle büyük bir ilgi topladığı için çok minnettarım. Şarkıyı kaydederken Collin’in duygularını ortaya koymak için çalışmam sonucunda beğeni topladığına inanıyorum. Dizinin gelecek bölümleri için iyi bir imaj çizmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

Eğer daha önce görmediyseniz dizide Jonghyun’un şarkıyı söylediği klibi izleyin!Çeviri: cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder