İMZA KAMPANYASI

(Haber) KANG MINHYUK ÇEKİCİ BİR BARMENE DÖNÜŞTÜ


CNBLUE üyesi Kang Min Hyuk "it City: CNBLUE’s Love On Party O’live"in eğlence programı bölümüne konuk oldu.

Kang Min Hyuk kokteyl hazırlayan bir barmen olarak hünerlerini gösterdi ve CNBlue’nun en popüler üyesi seçildi.

O’live ve T.G.I. Friday’in ortak yapımı olan "It City: CNBLUE’s Love On Party", CNBlue üyelerinin kendilerinin hazırladığı yemeklerle bir parti düzenlemesini konu alıyor.

CNBlUE ne kadar gastrosexual (hem yemek yapabilen hem de yemek yaparken iyi gözüken) erkekler olduklarını gösterdiler. Her üye sonunda iş arkadaşları, aileleri ve hayranlarına bir yemek vermek için; biftek, kaburga, makarna, salata ve hatta kokteyl gibi şeyler hazırladı.

Televizyon dizisi Unexpected You’daki Cha Sae Kwang karakteri nedeniyle popülaritesi artan Kang Min Hyuk, hayranları önünde heyecanlı bir canlı kokteyl hazırlama seansı gerçekleştirdi.

Diğer üyelerin de kokteyl hazırlama hünerlerini göstermesine rağmen, Kang Min Hyuk havalı ve rahat bir tavır sergileyerek daha çok gayret gösterdi.






Kang Min Hyuk “Bir erkek olarak bile, itiraf etmeliyim, televizyonu açıyorsunuz ve yemek yapan bir erkek izlediğinizde hepsi çok havalı görünüyor.” dedi ve ekledi “Yemek yapmayı öğrenmek gerçekten çok zevkli ve yapabilirsem daha çok çeşit yemek yapmaya devam etmek isterim.”

it City: CNBLUE’s Love On Party 28 Haziran cumartesi akşam 11’de yayınlanacak. Bu bölüm CNBlue’nun yemek yaptığı, küçük etkinlikler ve konserler hazırladığı ve evlerinin gösterileceği bir bölüm olup, onların açık yürekli ve gerçek yönünü de gösterecek. 


Yayınlanan ProgramVideoları: 







*Blogdan yazı çıkarmak yasaktır.

Kaynak / Source: CNBLUE′s Love On Party! Kang Min Hyuk Turns Into A Hot Bartender @CNBStorm
Poster cr. : blog.never
Video cr. :
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice
Düzenleme: cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder