İMZA KAMPANYASI

(Haber) Lee Jong Hyun "Gentleman's Dignity" İçin Söylediği "My Love" Dizi Müziği İle Tüm Müzik Listelerini Salladı.


A Gentleman's Dignity dizisi için "My Love" dizi müziğini seslendiren Lee Jong Hyun kısa sürede bir çok müzik listesinde zirveye oturdu.


Geçtiğimiz hafta 7 Temmuz da yayınlanan Gentleman's Dignity dizisinin 13. bölümün de Colin, Hongdae meydanında gitar performansı eşliğinde "My Love" şarkısını seslendirdi.


Colin'in babasına olan özlemini hissettiren şarkı 8 temmuz gece yarısı yayınlanmasının ardından bir çok internet sitesinde en çok tıklanan video olup Cyworld, Bucks verilerine göre çıktığı gün müzik listelerinde bir numaraya yerleşmeyi başardı.

Jong Hyun ilk çıkışını Japonya'da yapmış ve CN Blue üyeleri ile birlikte bir çok  sokak performansı düzenlemişti. Çekimden sonra yaptığı açıklamada "Uzun zaman sonra böyle bir fırsatı yakaladığım için çok mutluyum. Her ne kadar şarkı babasına duyulan özlemden bahsediyor olsa da, söylerken çok karışık duygular içindeydim." dedi.


Daha sonra bir anısını hatırlayan Jong Hyun hislerini şu sözlerle aktardı. "Japonya'daki canlı performanslarımız sırasına en net olan anım sokakta koşuşturan bir çok insanın arasında söylediğimiz zamanlardı. O zamanlar söylediğimiz şarkıları sadece birkaç kişi dinlerdi. Şimdi ise şarkılarımızı bir çok insanın önünde seslendiyoruz. Bu kalbimi mutlulukla dolduruyor."

9 Temmuz öğleden sonraya kadar, Lee Jong Hyun seslendirdiği "My Love" ile bir çok idol grubun şarkılarını geride bırakarak Cyworld'de güçlü bir yer kazandı.


Kaynak: CNBLUE4
Çeviri: unDineee @Turkish Boice

1 yorum:

Gerçekten çok güzel bir şarkıydı ve harika seslendirdi.

Yorum Gönder