İMZA KAMPANYASI

(Haber) Lee Jonghyun Oyunculuk Konusunda Artan Kendisine Güveni İçin “Orta Yaş Çiçek Erkek Dörtlüsü”ne Teşekkür Etti
SBS hafta sonu dizisi “A Gentleman’s Dignity” oyuncusu genç aktör Lee Jonghyun tecrübeli aktörlerin büyük sevgisini kazandı. 

Idol müzik grubu CNBLUE üyesi Lee Jonghyun, “A Gentleman’s Dignity” dizisinde “orta yaş çiçek erkek dörtlüsü”nün ( Jang Donggun, Kim Sooro, Kim Minjong, Lee Jonghyuk) ilk aşkının oğlunu canlandırıyor. Lee Jonghyun oyunculuğuyla daha önce bilinmeyen bu yeteneğini dizide öne çıkararak dikkat çekiyor.

Lee Jonghyun “Dizideki tecrübeli aktörlerin çok fazla sevgisini hissediyorum. Bu sevgiyi onlara geri verebilmek için her zamankinden daha fazla çalışacağıma söz veriyorum.” dedi.

Ve devam etti, “Büyüğüm Jang Donggun’un mükemmel bir görünüşü var ve aksanı da çok hoş. Bugünlerde insanlar Jang Donggun’un tarzında “~haneun geollo” deme eğilimde. Onun bunu söyleme tarzı nerdeyse bir sanat gibi. Beni her zaman içtenlikle destekliyor, oyunculuğun genel analizini yaparak bana yardım ediyor.

“Büyüğüm Kim Sooro sanki mimik uzmanı. Ayrıca bana doğaçlama konusunda da bir sürü püf noktası öğretiyor. Beni dinlemesiyle her seferinde bir adım ilerliyoruz. Bu yüzden ona gerçekten minnettarım.” diye ekledi.

“Büyüğüm Kim Minjong’u kamerada gördüğünüzde dupduru bir his verir. Her zaman bana gelmesi ve tavsiyeler vermesi beni etkiliyor. Ayrıca çok ince düşüncelidir ve yanındayken aurası gerçekten hissedilir.” diye devam etti.

Son olarak Lee Jonghyun ekledi, “Büyüğüm Lee Jonghyuk’un hoş bir ses tonu var. Ayrıca konuştuğunda aksanı, ses tonu ve nüanslarıyla belirleyici bir özelliği var. Bu yüzden her zaman oyunculuğunu yansıtır. Böyle detaycı bir aktör olarak onu görünce, ben de onun gibi olmak istiyorum.”

FNC Entertainment’ın açıklaması, “Jonghyun büyüklerinden çok fazla sevgi topluyor. Bugünlerde gözlerini açar açmaz ilk yaptığı şey senaryoyu eline almak ve hiç elinden bırakmamak. Bu, dizide olmayı ne kadar çok sevdiğini gösteriyor.”


Çeviri  : cage208

0 yorum:

Yorum Gönder