İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) Jung Yong Hwa, "Vücut Çalışmayı Çok Seviyorum."CNBLUE Jung Yonghwa sadece yakışıklı değil. Aynı zamanda şarkı söyleme, oyunculuk ve beste yapma yetenekleriyle donatılmış biri. Hatta o günkü programı bittikten sonra bile doğruca çalışma odasına giderek çok sıkı çalışıyor!! Onunla ilgili daha çok şey öğrendikçe daha da muhteşem hale geliyor.

Müziğe 24 saat boyunca tutkun birisi gibi görünse de başka hobileri de var. Vücut çalışmak. Dikkat çeken fiziğinin gelişmesinin anahtarı bu.
 
-Bu günlerde nasıl zaman geçiriyorsun?
 
YH: Son albümümüzün promosyonunun ardından Busan’a gittim ve biraz dinlendim. Şu anda 3. Japon single ımız “Come On”un tanıtımı için Japonya’dayım.

-Boş zamanın olduğunda neler yapıyorsun?
 
YH: Bu günlerde vücut çalışmayı seviyorum. Ne zaman boş vaktim olsa, soluğu spor salonunda alıyorum. Vücudum biraz daha iyi görünmüyor mu? (gülüyor) Zamanım olunca haftada 4-5 kez vücut çalışıyorum. Bundan çok zevk alıyorum. Sanırım sıkı egzersiz yapmaya devam edeceğim.

-Aranızda harika bir takım çalışması olduğu görülüyor. Sırrınız ne?
 
YH: Birbirimizle kavgalarımız olmuyor ve sorunları yanlış anlamaya fırsat vermeden hemen çözüyoruz.
 
-Üyelerle birlikte bir tatil yolculuğuna çıkmayı planlamıyor musunuz?
 
YH: Şu anda aktivitelerimiz yüzünden çok nadir zamanımız oluyor. Ama tanıtımlar sırasında birlikteyken çok çok fazla eğleniyoruz. Daha sonra böyle bir tatile çıkmayı istiyorum.

-Diğer üyelerden Lee Jonghyun (AGD) ve Kang Minhyuk (MHGF) şu anda dizilerde oynuyor. Oyunculuğa yeni başlamış oldukları için onlara tavsiye veriyor musun?
 
YH: Birlikte oyunculuklarını gözden geçiriyoruz. Ama ikisi de çok iyi gidiyor. Bu yüzden onlara saygı duyuyorum.

*Blogdan yazı çıkarmak yasaktır.Eng trans cr. : heich_
Photo cr. : nuromianchaochi
Çeviri: cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder