İMZA KAMPANYASI

(Haber) Yonghwa AOA'nın Yaklaşan Albümü için "Love is Only You"yu BestelediCNBLUE’nun YongHwa’sı bir şarkı yazarı olarak başarı listesine bir şarkı daha ekledi.

27 Temmuzda, FNC Entertainment “Yonghwa, Juniel’e çıkış albümü ‘My First June’da yer alan ‘Fool’ şarkısını verdi ve şimdi de ‘Love is Only You’ şarkısını yeni çıkış yapan AOA’ya albümleri ‘Angel’s Story’ için verecek” açıklamasını yaptı. “Love is Only You” güncel melodisiyle ve aşık olan bir kız hakkında romantik sözleriyle bir R&B pop şarkısı.

Şarkıcı, oyuncu ve şarkı yazarı olan Yonghwa “Bana ajansımın ilk kız grubu olan AOA’ya bir şarkımı verme şansı verildiği için çok memnunum” dedi.

AOA’nın ilk albümleri ‘Angle’s Story’i 30 Haziranda çıkacak. Albüm, albümün adı olan “Elvis” ile beraber toplam dört şarkıdan oluşuyor. 
Kaynak/ Source:
CNBLUE’s Yonghwa composed “Love is Only You” for upcoming AOA album @CNBStorm
CNBLUE üyesi Yonghwa besteci olarak tanınan yönüyle de yoğun günler geçiriyor.

Juniel’in çıkış albümü “My First June”da bulunan “Fool” şarkısına katkıda bulunduktan sonra yeni çıkış yapacak kız grubu AOA’nın çıkış albümü “Angel’s Story” için “Love is Only You”yu besteledi.


“Love is only you” Yonghwa’nın besteleri arasında nadir bulunan R&B tarzında bir pop şarkısı olarak dikkatleri üzerine çekiyor.


Hoş sözleri ve güncel, pop melodilerinin muhteşem harmanlanmasıyla şarkı, aşık bir kızın hislerini dile getiriyor. Beste bize, yüksek ihtimalle AOA’nın şarkıyla dans edeceğini anlatıyor.


Tatlı bir imaja sahip 8 üyeli bir kız grubuna mükemmel uyan Jung Yong Hwa’nın bu bestesi sayesinde, YH’nın farklı türlerde de beste yapma kabiliyetinin olduğu fark ediliyor.


Sadece şarkıcı, aktör olarak değil, aynı zamanda besteci olarak da yoğun günler geçiren Jung Yonghwa’nın ifadesi : “Şirketimizin (FNC Ent.) ilk kız grubuna, bestemi hediye etme şansı verildiği için minnettarım.” Ve ekliyor: “AOA’nın imajına çok iyi oturduğunun düşünülmesini duymak beni mutlu ediyor. Şarkının AOA’nın çıkış yapacağı ilk albümde olması benim için bir onur.”


AOA’nın ilk single albümü bu ayın 30’unda yayınlanacak. İsim şarkısı “Elvis” olarak bilinen albüm Jung Yong Hwa’nın bestesi “Love is Only You” ile birlikte dört şarkıdan oluşuyor.
Source/ Kaynak : 정용화, 자작곡 ‘Love is only you’, 신인 걸 그룹 AOA에 선사 Jung Yong Hwa Presents “Love is only you” to New Girl Group AOA @CNBLUEtheBand
Video cr. :
Çeviri:  CNBuSrang & cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder