İMZA KAMPANYASI

(Fan Anlatımı) 05.08.12 Fukuoka İmza Günü Hayran Anısı - Centilmen JungshinJungShin'in centilmence davranışının bütün hali

Fukuoka'da neredeyse bulutsuz, sıcak bir gündü!! İmza verdikleri masada tente bile olmadan, aşırı sıcağa maruz kalarak, YongHwa da ekip de (imza gününe) katılanlar da ter içinde kalarak (imza etkinliği) gerçekleştirildi. 

JungShin, terli olmasına rağmen, daha çok terleyerek iş yapan yanındaki görevli personele bakıp, kendisine dönük olan mini vantilatörü yanındaki ekibe doğru çevirdi. Ekip, bu nezaketini farkedip, vantilatörü JungShin'e çevirmeye çalışırken, JungShin "Böyle iyi." gibi bir hareketle gülümseyip, imza vermeye devam etti. Ekip, vantilatörün yönünü tekrardan JungShin'e doğru düzeltti ama, bunu farkeden JungShin, "Vantilatörü masanın üzerine koyun lütfen." dedi. Ekip, sorgulayan bir yüzle, vantilatörü masaya koydu. Sonra, JungShin "Vantilatörü, fanlara doğru çevirin lütfen." dedi. Vantilatör, biz (imza gününe) katılanlara doğru çevrildi (*´∀`)

Kavurucu güneşin altında, terden sırılsıklam olmasına rağmen, hayranlarını hep gülen yüzle karşılayan, dialog kuran YongHwa'yı ve kendisini bir kenara bırakıp, ekibe ve hayranlara önem veren JungShin'i görüp, gerçekten ekibine ve hayranlarına özen gösterdiklerini hissettim. Onun (JungShin) bu rahat nezaketi, düşünceliliği, JungShin'in cazibesi olmalı.

Tabi ki, YongHwa da çeşit çeşit şeylere özen gösterdi. Hayranlarının sözlerini elinden geldiğince duymaya, dinlemeye çalıştı. Duruşu da oldukça centilmenceydi. 

İkisine yakından bakmak, konuşmak... "CN gerçekten en iyisi" diye tekrar hissettim. 


*Blogdan yazı çıkarmak, alıntı yapmak yasaktır.Fan acc cr. :
Kaynak / Source: @happytmg
Çeviri: Depps1004 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder