İMZA KAMPANYASI

(Haber) A Gentleman's Dignity Roman Haline Geliyor


SBS’nin ekranların popüler dizisi “Gentleman’s Class” (A Gentleman’s Dignity) ın roman haline getirileceği duyuruldu.

11 ağustosta dizi temsilcileri “Ayın 13’ünde diziyi 2 parçalık bir roman serisi olarak yayınlayacağız. Diziye dahil edemediğimiz çok farklı konuları da içerecek. Roman, farklı bir çekiciliğe sahip olacağından uzun süredir diziyi takip edenler tarafından değerli bulunacağını umuyoruz.” açıklamasını yaptı.

 
Roman, karakterlerin yaşadığı farklı duyguları da daha derin yansıtabilecek. Temsilci şu açıklamaları ekledi, “ Dizideki zaman dilimleriyle yaşanan kısıtlamalar nedeniyle izleyicilerin, karakterin sadece yüz ifadeleriyle hissettiklerini tahmin etmelerini sağlıyorduk. Diziden farklı olarak romanda daha derin açıklamalarla karakterlerin hisleri daha fazla ifade edilebilecek.”

Ayrıca dizinin romantik yönü daha fazla vurgulanacak. “Dizi yayınlanırken ilave edemediğimiz romantik hikayeler de bulunacak.  Diziye göre biraz daha farklı bir eğlence hissedilecek.” diye ekledi.


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.Kaynak / Source: ‘Gentlemen’s Class’ to be turned into a novel
Çeviri: cage208 @TurkishBoice

3 yorum:

Nasıl temin edebiliriz acaba umarım ulaşabilmemize yardımcı olursunuz :)

Açıkçası nasıl temin edilebileceğine dair hiçbir fikrim yok :) Biri satın alabileceğiniz bir link paylaşırsa mutlaka sizlerle paylaşırız. Yorumunuz için teşekkürler^^

Bu güzel haberi çevirdiğiniz için teşekkürler :)

Yorum Gönder