İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Lee Jonghyun %100 Kore Yapımı

CNBLUE üyesi Lee Jong Hyun’un ortalamanın üzerindeki güzelliği geçmişte karışıklığa yol açmıştı ve şimdi Jonghyun yayında bunu açıklığa kavuşturdu.

Lee Jong Hyun SBS’nin Strong Heart programında,SBS’nin A Gentleman’s Dignity dizisinde rol arkadaşı olan Kim Jung Nan için yayına katıldı.
Yayında Shin Dong Yeop , Lee Jong Hyun’un görüntüsünün karışık (farklı ırktan) gibi durduğunu söyleyince, başka bir ünlü Lee Jonghyun’un çizgi romandan fırlamış gibi göründüğünü söyledi.


Bunun üzerine Lee Jonghyun, “Büyürken bunu çok fazla duydum. Farklı ırkların karışımına sahip olabileceğimi düşündüm ve aileme bunu sormak için gittim.”


Ailesinin yanıtı neydi?


“Bana %100 Koreli olduğumu söylediler. Kore yapımı. (*Made in Korea)”
Program esnasında Kim gülerek şöyle söyledi, “Çekim sırasında Lee’yi şarkı söylerken ve gitar çalarken gördüm ve harika görünüyordu. Diziyi tamamladıktan sonra düzenlediğimiz partide onu yanıma oturttum.”

Lee, “İlk karşılaştığımızda dizideki karakteri nedeniyle ona yaklaşmak benim için zordu. Ama çok sıcak bir kalbe sahip.” açıklamasını yaptı.

Bunun arkasından Lee Jong Hyun, Juniel’in Illa Illa parçasıyla Kim Jung Nan’a bayan seyircilerin kalplerini hoplatan bir serenat yaptı.
*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır. 

Video cr.: @CNBLUEtheBand 
Kaynak / Source: @enewsworld CN Blue’s Lee Jong Hyun is 100% Made in Korea & @Gateway2Korea Lee Jong Hyun serenades Kim Jung Nan
Çeviri: cage208 @TurkishBoice

1 yorum:

süper :) jong hyun sesin kadife gibi :)Şarkda süper... Bu arada sunucu lee dong wook mu bana mı öyle geldi :D

Yorum Gönder