İMZA KAMPANYASI

(Haber) “CNBLUE LIVE IN LONDON” Konseriyle Eylülde İngiltere'de!


Koreli rock grubu CNBLUE'nun ajansı FNC Entertainment, pazartesi günü yaptığı açıklamada önümüzdeki ay Londra’da ilk konserlerini düzenleyeceklerini duyurdu.

FNC’nin duyurusuna göre CNBLUE 22 Eylülde “CNBLUE LIVE IN LONDON” isimli konserlerinde Greenwich’te bulunan prestijli IndigO2 konser salonunda 3.000 hayranının önünde performans gösterecek.
 

Geçtiğimiz mart ayında FTISLAND’la birlikte California’da katıldıkları konserin de sorumlusu olan CJ E&M’s M-Live Project ve AEG’nin yapımcılığında gerçekleştirecekleri Londra konserinde, daha önce Damian Marley, Shaggy, Jimmy Cliff ve Indigo Girls gibi bir çok ünlü ismin çıktığı sahnede bulunma onuruna erişecekler.
 

FTIsland ve CNBLUE’nun Los Angeles Nokia Theater’daki geçtiğimiz mart ayındaki konserini AEG’nin başkan yardımcısı Susan Rosenbluth da izlemişti. Katıldığı konserle ilgili izlenimlerini şöyle belirtti, “K-Pop’un gün geçtikçe daha da büyüdüğünün farkındayım. Muhteşem sahne yönetimi ve sanatçı performanslarıyla katıldığım konser çok tatmin ediciydi.”
 

CNBLUE’nun ajansı FNC Entertainment, “Rock müziğin evi olan Amerika’dan sonra şimdi de İngiltere’de bulunacak olmaktan son derece onur duyuyoruz. İyi bir performans sergileyebilmek için en iyisini yapmaya çalışacağız.” açıklamasını yaptı.
 

Konserin yapımcıları olan CJ E&M M-Live “İngiltere’deki AEG konsere oldukça büyük ilgi gösterdiği için hızla anlaşmaya varıldı. FTISLAND ve CNBLUE gibi FNC Entertainment sanatçıları, Los Angeles konserinde zaten uluslararası popülaritelerini kanıtlamıştı. Konsere katılanların %80’ı Koreli olmayan hayranlardı. İngiltere konserinde de böyle olacağını tahmin ediyoruz.” ifadesini kullandı.
 

M-Live konserinde de sorumlu olan CJ E&M Music Business direktörü An Suk-jun, “Düzenleyeceğimiz İngiltere konseri büyümekte olan K-pop’un geleceği için yapılan kalıcı bir yatırım olacaktır. Uluslararası arenada CNBLUE gibi yetenekli sanatçıları istikrarlı şekilde desteklemeye devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.
 

CNBLUE aynı zamanda, 29 ağustosta müzik mağazalarında yerini alacak olan yeni Japonca albümleri “CODE NAME BLUE” için hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.
 

Ayrıca CNBLUE, ilk iki performanslarına 2 ve 3 ekimde Nagoya Nippon Gaishi Hall’da başlayarak, Japonya’nın toplam 6 şehrinde yapacakları ilk Arena tur konserlerini düzenleyecek.
 

Nagoya’dan sonra 7 ekimde Toki Messi (Niigata) , 10 - 11 ekimde Osaka-Jo Hall (Osaka) , 13 ekimde Hiroshima Green Arena (Hiroshima) , 16 ekimde Shizuoka Ecopa Arena (Shizuoka) , 20 – 21 ekimde Saitama Super Arena (Saitama)’yı ziyaret edecek.
 

CNBLUE LIVE IN LONDON konser ayrıntıları:
 

Konser Alanı: IndigO2, Greenwich
Kapı açılışı: 22 Eylül 2012 cumartesi saat 18:00 
Konser başlangıcı: 22 Eylül 2012 cumartesi saat 19:00
 

Biletler:
•    Ayakta    £45.00
•    Koltuklu £55.00 (Tükendi)
•    Koltuklu £35.00


Bilet almak için tıklayınız. 


Organizatör: CJ E&M’in uluslararası konser markası, M-Live, AEG ortaklığıyla
 

Konser alanı kapasitesi: 3000 kişilik
 

Daha sonra verilecek diğer ayrıntılar için twitterda @AEG_Live ve  @indigO2atTheO2 takip ediniz.


CNBLUE LIVE IN LONDON teaserı


Kaynak / Source : @CNBStorm & @CNBLUEtheBand & @CNBJonghyun 
Çeviri : cage208 @TurkishBoice 
 
 

0 yorum:

Yorum Gönder