İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Minhyuk'un ‘Allure’ Dergisindeki Karizmatik İmajı


CNBLUE Minhyuk’un ‘Allure’ dergisi için çektirdiği fotoğraflar yayınlandı.

‘You Who Rolled in Unexpectedly’ dizisindeki Cha Se Kwang rolüyle çok sevilen Minhyuk, dizide oynadığı neşeli ve canlı karakteriyle çelişki yaratan, daha ciddi ve karizmatik bir imaj sergiledi.

Aktörlüğe geçen şarkıcı, gelişen oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra karakterinin Bang Mal Sook (Oh Yeon Seo)’ya gittikçe daha fazla aşık olmasıyla artan erkeksi cazibesini de sergiliyor. Dizinin ana karakteri Bang Gui Nam (Yoo Joon Sang)’la ilgili düşüncelerini “Bang Gui Nam benim ideal erkek imajıma en yakın kişi. Eğer hoşlandığım bir kız olursa, ona; Gui Nam’ın Yoon Hee’ye davrandığından daha iyi davranacağım konusunda kendimden eminim.” şeklinde ifade etti.


“Grubumuzun dengesini kendi şöhretim için bozmak gibi bir niyetim yok” diyerek CNBLUE ile güçlü bağlarını korumanın ve müziğe odaklanmanın önemi hakkındaki düşüncelerini açıkladı.


Kang Minhyuk ayrıca, dizi çekimleri bittikten sonra yakında çıkacak olan ilk Japonca albümlerine odaklanacağını söyledi.

Fotoğrafların tamamı röportajla birlikte ‘Allure dergisinin Eylül sayında yayınlanacak.


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.Kaynak / Source : @CNBStorm CNBLUE Minhyuk is charismatic in his latest pictorial for ‘Allure’ 
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder