İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Üyesi Lee Jungshin Yeni Bayan Arkadaşlarından Daha Kısa

187 santimetrelik boyuyla CNBLUE üyesi Lee Jungshin fotoğraflarda hep eğilen kişi oluyordu. Fakat olimpik atletlerle fotoğraf çekilirken daha önce hiç yaşamadığı yeni bir tecrübeyle karşılaştı.22 ağustosta Lee Jungshin şöyle bir tweet attı: “Herkese merhaba~ Ben Jungshin. Hala hayatta olduğumu bilmenizi istedim! Biraz geç oldu ama biraz haksızlık hissediyorum, bu yüzden bu fotoğrafı yayınlıyorum. İlk defa bizimle fotoğraf çekilirken bir bayan bacaklarını büküyor… İlk defa. Yonghwa hyung ve ben de büküyoruz, ama… Oyunculardan Kim Yeon Kyung ve Yang Hyo Jin… Bunu her zaman hatırlayacağım. Haha sadece şaka yapıyorum~ Sizi her zaman neşelendireceğim~ Tüm olimpik sporcular, hepiniz iyiydiniz! Fighting!”


Fotoğrafta Lee Jungshin ve Jung Yonghwa Kore voleybol takımı üyelerinden Kim Yeon Kyung ve Yang Hyo Jin’le görünüyor.


Kim Yeon Kyung  192 cm ve Yang Hyo Jin 190 cm.lik boyuyla CNBLUE’nun en uzun üyesinden yaklaşık üç santimetre daha uzunlar.

Fotoğrafa takipçilerin yaptıkları yorumlar,  “Voleybol oyuncuları gerçekten uzun.” ,  “Ve CNBLUE hiç böyle kısa görünmemişti.” ve “Kim Yeon Kyung ve Yang Hyo Jin hoş tavırlara sahip.” şeklinde oldu.


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Çeviri: cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder