İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE’nun ‘’One Time’’ şarkısı Amerika’nın Sabah Haberlerinde


Bir primadonna ve FNC ailesi hayranı olan tatlı haber yapımcısına, CNBLUE’nun ‘’One Time’’ şarkısını Amerikan televizyonu WPSD TV nin sabah haberlerinde kısa bir bölümünü yayınladığı için teşekkürler. Şarkı, 2 Ağustos sabah haberleriyle birlikte 4 orta batı eyaletlerinden olan Illinois, Kentucky, Tennessee ve Missouri’de yayınlandı. WPSD-TV, NBC benzeri bölgesel bir kanaldır.

Haber yapımcısı Youtube sayfasındaki açıklaması:

Benim sabah haberlerini sunmakla sorumlu olduğum Amerika’nın dört eyaletinde CNBLUE’nun şarkısı yayınlandı. Yapımcılık gücümü kötüye kullanarak FNC aşkımı sizlerle paylaştım.


Twitter’da yaptığı açıklama: 

Bunu, hayranları olmakla gurur duyduğumu göstermek için yaptım. Bu coşkuyu herkesin paylaşması gerçekten çok harika. Hayranlardan biri olduğum için gurur duyuyorum! 

Şarkı CNBLUE'nun bağımsız zamanlarında Japonya'da 2010'da yayınlanan "The Way" single'larında bulunuyor. CNBLUE'nun lideri Jung Yonghwa şarkının yapımına katkıda bulunan isimlerden.

*Blogdan yazı çıkarılması ve alıntı yapılması yasaktır.

Kaynak / Source: @CNBStorm CNBLUE “One Time” Played On US Airwaves in Morning Broadcast
Çeviri: Kyuyo @TurkishBoice


2 yorum:

Artık baya tanınıyoruz Boice ailesi olarak..inşallah gelecekte çok çok büyürüz..^_^

Gelen her haberle göğsümüzü kabartan CNBLUE'nun Evet :) Şimdiden dünyanın dört bir yanında hayranları var. Bunu internet kanallarındaki çeşitli yorumlardan, farklı ülkelerde verdikleri konserlere olan ilgi ve talepten gördüğümüz gibi; TurkishBoice olarak konuşursam çok çeşitli ülkelerden bloğumuzu takibe alan ve ziyaret eden okuyucuların olduğunu görmek de başarılarının canlı bir kanıtı. Bizi gururlandırmaya devam edeceklerine eminim :D

Yorum Gönder