İMZA KAMPANYASI

(Haber) 01.08.2012 Lazona Kawasaki İmza Günü

19 Ocak 2011'de yayınlanan büyük çıkış singleları 'In My Head' 100.000 cd'den fazla sattı ve 1 Şubatta yayınlanan 2. single albümleri olan 'Where You Are' Oricon Weekly Chart'ta (Oricon haftalık listede) 1. sıraya yerleşti.


1 Ağustosta 3. Japonca single ları 'Come On' yayınlandı. Şu sıralar 29 Ağustosta çıkacak 1. büyük albümleri 'Code Name Blue' için hazırlanıyorlar. Bunların yanı sıra ekimde 「CNBLUE Arena Tour 2012 〜COME ON!!!」 isimli bir Arena Tur programları var.

CNBLUE 1 Ağustosta, 3. Japonca single albümleri Come On'un çıktığı gün, Lazona Kawasaki Plaza'da bir imza günü düzenledi.

Lazona Kawasaki, albüm yayınlandıktan sonraki imza günü için seçilen mekandı. Hafta içi olmasına ve yüksek sıcaklığa rağmen 5000 hayran imza gününe katıldı.


CNBLUE hayranlarını "Sıcak havaya rağmen geldiğiniz için çok teşekkür ederiz. Lütfen sağlığınıza dikkat edin. Bugün hava çok sıcak bu yüzden bol bol su için. Bugün 3. Japonca single albümümüz 「Come on」 yayınlandı. Lütfen yeni albümümüzü çok dinleyin." diyerek selamladılar.

Çekilişle 200 hayran seçildi ve imza töreni yapıldı. Grup üyelerinin kibarca teşekkür etmeleri ve imza verirken gözlerine bakarak 'Sizinle bire bir tanışabildiğimiz için çok mutluyuz.' demeleri hayranları çok mutlu etti.İmza törenin ardından "Bugün Min Hyuk ve Jong Hyun dizi çekimleri yüzünden bize katılamadı ama çok güzel vakit geçirdik. Teşekkür ederiz. Ayrıca 1. büyük Japonca albümümüz Code Name Blue'nun 29 Ağustosta çıkacağını haber vermek istiyoruz. Lütfen heyecanla bekleyin." dediler ve hayranlardan büyük bir alkış yükseldi.

29 Ağustosta 1. büyük Japonca albümleri Code Name Blue'yu yayınlayacaklar ve 2 Ekim'den 21 Ekim'e kadar sürecek ve toplamda 9 performans sergileyecekleri Arena Tur'a başlayacaklar. İlk performansları Nagoya'da başlıyor. Yani gözünüz CNBLUE'da olsun!

*Blogdan yazı çıkarmak yasaktır.

Source / Kaynak: @yongsarang ‘Where You Are” no.1 on Oricon weekly chart. 
Çeviri: unDineee @TurkishBoice
0 yorum:

Yorum Gönder