İMZA KAMPANYASI

Jung Shin'e Doğum Günü Videosu Hazırlama ProjesiJungshin'in doğumgünü için sloganımız "Let's Go Crazy!"

Unutulmaz bir Jung  Shin klasiğidir Let's Go Crazy değil mi? Şimdi sıra Turkish Boice'un çıldırmasında!!! Sevimli maknaemiz için çıldırmaya hazır mıyız? ^^

Projemiz  grubumuzun mutluluk virüsünün yüzünü güldürmek... Peki nasıl olacak bu? Herkesin Jung Shin denildiğinde aklına gelen klişeşmiş sahneler var değil mi ne demiştik sıra biz de sıra Jung Shin olmakta... :D Jung Shin'in hepimizi gülümseten o sevimli anlarını fotoğraflayacağız, o sevimlilikleri kendi üzerimizde görüntüleyeceğiz. Haydi Boice'lar Jung Shin'i hissetme onunla bütünleşme zamanı.

Sizin için hazırladığımız bir kaç örnek resim video burada var. Bunlardan yararlanabilir yada aklınızda ki diğer Jung Shin anlarını fotoğraflayabilir, video çekebilirsiniz. ^^


1-)CNBLACK reklam çekimlerinden sonra çıktıkları programda yaptığı saçlarını geri atıp dudaklarını ısırması (video için tıklayın)

2-) Dergi röportajında bahsedilen odanın kapısından girerken verdiği poz (röportaj için tıklayın)

3-) Headbanging olabilir.. & bir kere sahnede aegyo göster dediklerinde gözlerini kocaman açmıştı "yapamam" diyerek.. (Görmek için tıklayın: 1 -2   ve videosu)

4-)LE making de gördüğümüz "gölge çekimi", Min Hyuk ile dondurma yedikleri sahne vs (Videosu için tıklayın)

5-) TGFI reklam çekimlerindeki "Chic" style güzel bir video konusu olur..& En sondaki parmağındaki alev de foto fikri olabilir.. (Videosu için tıklayın)

6-)Küçük çocukları alnından öpebiliriz xD foto fikri olarak.. (Foto için tıklayın)

7-)"Farklı yüksekliklerdeki kaşlar" da güzel foto konusu^^ (gif için tıklayın)

8-) YH ile sahnede birbirlerine yaklaşıp yüzyüze çalmaları da hoş ^^ ve fotolarda 32 diş olmalı^^ (herhangi bir muzik dukkaninda oyle bir foto cekilebilir)

9-)Canlandırılabilecek fotolardan bazıları: tıklayın

10-)Sözleri unuttuğu vid: Tıklayın "KBS FIGHTING!" xD

11-)Lakabı avatar, aklımıza bir şey gelirse kullanabiliriz(resim için tıklayın)

12-)Her hangi bir CNBLUE şarkısının bir kısmı söylendikten sonra "Jungshin fighting" gibi kelimelerle bitirilse,Hatta bu videoların kamera arkalarınıda sona eklenebilir

13-)Türkiye'nin güzel manzaralarnda falan ya da kutlama mesajlaryla fotoğraf çekilip fotoshopla Jung Shin'i de eklenebilir.

14-) Buluşmalarımız da olacak tabi ki, pankart yaptırıp fotoğraf çekileceğiz.

15-) 4 minute'ün klibindeki sahneler kullanılabilir. Mesela bir banyo ortamında elinde diş macunu tutarken arkadan bir kaç kız yapıştırıcı sallarken fotoğraf çekilebilir. (video için tıklayın)

16-) Sahne de şirinlikler yaparken (gif: 1 - 2)

17-) My Husband Got A Family dizisine konuk olmuştu. Buradaki araba sahnesi olabilir, alnından öptüğü yer olabilir (video için tıklayın)

18-) Kanepeye uzandığı fotoğraflar kullanılabilir (foto için tıklayın)

"Fotoğraflar ve videolar 7 Eylül 2012 tarihine kadar "Jungshin Doğum günü" başlığıyla turkishboice@gmail.com adresine gönderilecek"


NOT:  Videoyu çekeceğiniz makinenin görüntü kalitesinin iyi olmasına dikkat edin lütfen. Cep telefonu kamerası da kabul ediyoruz, ama görüntü ve ses kalitesi mutlaka iyi olmalı.

Turkish Boice hwating \(^_^)/

0 yorum:

Yorum Gönder