İMZA KAMPANYASI

(Haber) Kang Min Hyuk ve Oh Yeon Seo'nun ‘’My Husband Got a Family’’ deki Randevusu

CNBLUE’nun Kang Min Hyuk’u ve Oh Yeon Seo ‘’My Husband Got a Family’’ Dizisinde Nehir Kenarında Buluştular

  
KBS 2 TV’nin dizilerinden olan ve bugün yayınlanan 47. bölümünde My Husband Got a Family’den Kang ve Oh, kirli görünümleriyle birlikte vakit geçirdiler.

Kang ve Oh, zar zor bir yol bularak tekrar buluştular. Fakat buluştuklarında ikisinin de üzerinde bir kuruş para yoktu. Çünkü ikisi de evden alelacele çıkmıştı. Kang, eve geri dönmeleri gerektiğini söylese de Oh, eğer eve giderlerse bir daha birbirlerini göremeyeceklerini ve eve gitmek istemediğini söyledi.

Böylece Kang ve Oh, eve gitmek yerine nehir kenarında uyumaya karar verirler. Kirli görünümlerinden dolayı acınacak halde olsalar da Romeo ve Juliet gibi mutlulardır.


31 Haziran’da çekimleri yapılan bu sahne tam 3 saatte çekildi. Sıcak havaya rağmen, Kang, Oh ve ekip bu durumdan hiç şikayet etmeyerek umdukları süreden daha kısa bir süre içinde çekimleri tamamladılar.

Kang ve Oh’un birbirine saygılı tavırları dostane bir atmosfer oluşturdu. Kang’ın saçı rüzgardan dağıldığında Oh onun saçını düzeltti. Kang karakterini canlandırmada zorluklar yaşadığında Oh ona bazı tavsiyelerde bulundu.

Kang ve Oh, çabalayan karakterlerini ortaya koyma konusunda bazı güçlükler yaşıyor. Anlatılanlara göre Oh, dizi setinde gülerek ‘’Sekwang’la (MinHyuk’un dizideki adı) ayrılmasak olmaz mı?’’ diyor.

Son zamanlarda 42.7% lik en yüksek izlenme oranına ulaşan My Husband Got a Family, her cumartesi ve pazar günleri KBS2 TV’de saat 19:55 de yayınlanıyor. 


*Blogdan yazı çıkarmak , alıntı yapmak yasaktır.Kaynak / Source: CN Blue’s Kang Min Hyuk and Oh Yeon Seo have a date at the riverside on My Husband Got a Family
Çeviri: Kyuyo @TurkishBoice

2 yorum:

Bu dizinin TR altyazı var mı acaba? JongHyun ve MinHyuk'un dizilerini çok merak ediyorum.. Güzellere benziyor..
Haber için teşekkürler :) Çok şirin gözüküyorlar <3

Benim bilgim yok, ama facebook sayfamıza mesajla sorarsanız bilen admin arkadaşlar en kısa sürede bilgi verecektir.^^

Yorum Gönder