İMZA KAMPANYASI

(Haber) Lee JongHyun: “Umarım A Gentleman’s Dignity’i sonsuza kadar ertelerler.”


Birçok izleyici 2012 Londra Olimpiyatları yüzünden A Gentleman’s Dignity’nin son iki bölümünün ertelenmesine çok üzüldü. Ama Lee JongHyun, sonsuza kadar ertelenmesini istediğini söyleyerek farklı bir fikir dile getirdi.

“Kimsenin oynadığı ilk diziyi unutmadığına eminim; ama ben oynadığım ilk dizi bu kadar harika sonuçlandığı için çok şanslıyım. Ayrıca bu kadar sıcak ve destek veren bir oyuncu kadrosuyla çalıştığım için çok mutluyum. Hala bir rüya gibi geliyor. Keşke sonsuza kadar ertelense, gerçekten bittiği zaman çok üzüleceğim” diyerek hislerini açıkladı.

Lee JongHyun ilk çıkışını A Gentleman’s Dignity ‘de dört erkeğin ilk aşkı olan Kim Eun Hee (Park Joo Mi)’nin oğlu Collin rolüyle yaptı. Ona dizi daha başlamadan bile “saklı kart” deniyordu ve Kim Do Jin(Jang Dong Gun)’ın biyolojik babası olduğu belli olunca izleyenleri şaşırttı.


Lee JongHyun “Jang Dong Gun beni ilk oğlu olarak hatırlayacağını söyledi... Bunu göstermeseler de bütün ekibin ve çalışanların çok üzgün olduğuna inanıyorum. Yapımın sonuçları çok harikaydı, hiç pişmanlık yoktu. Zaten olsaydı daha az üzülürdük sanırım.” 

A Gentleman’s Dignity ekibi 31 Temmuz’da bir veda partisi yaptı.

Lee JongHyun “İyi anılarımı her zaman hatırlayacağım. Daha oyunculuğa yeni başladım. Beni seven ve destekleyen insanlar var; ama herkesin sevgisini kazanana kadar çok sıkı çalışacağım. Hem yaptığım müzikle hem de oyunculuğumla sevilmek istiyorum” dedi.*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

1 yorum:

Heee sonsuza kadar ertelensin olan bize olsun dimi? Yemezler!!

Yorum Gönder