İMZA KAMPANYASI

(Haber) Lee Jonghyun ve Rol Arkadaşı Yun Jini'nin Güçlü Dostluğu

Lee JongHyun : ‘’Yun Jini ve ben aynı yaştayız, onu MeAl-Ah~ diye çağırıyorum’’


CNBLUE üyesi olan ve şu son dönemde oyuncu olarak karşımıza çıkan Lee JongHyun, kendisiyle yaşıt ve dizideki başrol oyuncularından biri olan Yun Jini ile güçlü arkadaşlıklarını gözler önüne serdi.

SBS’nin haftalık dizilerinden biri olan "A Gentleman’s Dignity" dizisinde Collin karakterini canlandıran Lee JongHyun ve MeahRi olarak karşımıza çıkan YoonJini için bu deneyim, onların TV dizilerindeki ilk oyunculukları. Geçenlerde OSEN’de yapılan röportajda kendisine arkadaşlıkları ile ilgili sorulan soruya Lee Jonghyun, "İkimizde aynı yaştayız, bu bizim ilk dizimiz olmasına rağmen çekimlerde birbirimize oldukça güveniyoruz" dedi. Dizideki rolüne kendisini iyice kaptırmış gibi gözüken JongHyun, "Birbirimizi ‘Collin-ah’, ‘MeAl-ah’ diye çağırıyoruz. O yüzden ona Yun Jini olarak seslenmek biraz garip geliyor. Telefonuma bile onun adını ‘Meahri’ olarak kaydettim." dedi.

"Dizi sayesinde Meahri ile tanıştım ve yaşıt olduğumuzu öğrendim." , ve şakayla "Şu anda benden çok kıdemli olan Kim Haneul, benim özel öğretmenim.(my tutor)" dedi. Bu, Kim Haneul’ın "My Tutor Friend" filmindeki karakterini hatırlattı. (Filmde kendisiyle yaşıt olan bir öğrenciye öğretmenlik yapmak zorundaydı.)

JongHyun, "A Gentleman’s Dignity"de dört centilmenin de ilk aşkı olan Kim Eunhee’nin (Park Jumi) ‘Collin’’ adlı oğlunu canlandırıyor. Meahri’nin Yoon’a karşı olan tek taraflı aşkı ortaya çıktığında, "Eğer benim babam Choi Yoon olsaydı, tanımadığım birisinin üvey anne olması benim için iyi olurdu." dedi. Collin, Tesan’ın (Kim Sooro) yanında Meahri’ye ‘noona’ diyerek nazik davranıyordu. Fakat yalnız kaldıklarında Meahri ile gayrı resmi konuşarak onu sinirlendirmişti. Onların bu sürekli anlaşmazlıkları her ne kadar aşka dönüşecek gibi görünse de aralarında Choi Yoon ( Kim MinJong) vardı.

"Ben de ilk başta Collin ve Meahri’nin birbirleriyle iyi geçineceklerini düşünmüştüm. Ama Yoon-Meahri çiftini gördükten sonra, onlar beraber gerçekten de çok iyi görünüyorlar, diye düşündüm. Ben de onların hayranıyım ve onlara bir izleyici gözünden bakınca aralarında daha yoğun sahnelerin olmasını istiyorum. Bu yüzden Collin onlara rahatsızlık vermemeliydi. Şahsen onların arasına girmek istemedim." dedi ve gülerek şunu da ekledi "Senaristimiz benim bu düşüncelerimi bildiği için, hava alanında Yoon’un Meahri’ye sarıldığı sahnede arka fonda benim şarkım olan ‘My Love’ çalındı."

Haberle ilgili olarak, Lee JongHyun’un "A Gentleman’s Dignity" OST’u için söylemiş olduğu ‘My Love’ adlı şarkı herkesin ilgi odağı oldu ve müzik listelerini alt üst etmiş durumda.


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Source / Kaynak : @CNBStorm [News] Lee Jonghyun: "Yun Jini and I are same age friends, I call her ‘MeAl-ah~"
Çeviri: Kyuyo @TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder