İMZA KAMPANYASI

[Röportaj] Lee Jong Hyun ‘A Gentleman’s Dignity’deki Rol Arkadaşlarını Anlattı


CNBLUE’dan Lee Jong Hyun’un son zamanlarda yeni bir isim kazandı - Collin. Neden mi? Bunun sebebi A Gentlemen’s Dignity’nin ve Jang Dong Gun’ın oğlunu canlandıran Lee Jong Hyun'un popülaritesi.

Gerçek hayatta, Lee Jong Hyun, CNBLUE’nun gitaristi ve solisti. İlk dizi çıkışında büyük ikramiyeyi kazanmasıyla bu günlerde çok mutlu - özellikle dört orta yaşlı çiçek erkek olan Jang Dong Gun, Kim Soo Ro, Kim Min Jong ve Lee Jong Hyuk ile çalışmasını (ve tanışmasını) göz önüne alırsak bu kıskanılası bir talih.

Geçmişte, enews (*bu haberi yazanlar) Lee Jong Hyun ile görüşmüş ve ona Jang Dong Gun, Kim Soo Ro, Kim Min Jong ve Lee Jong Hyuk ile çalışmak nasıl bir şey, diye sormuştuk.

“Jang Dong Gun mu? O gerçek olduğuna inanılamayan biri.”

Jang Dong Gun’u sorduğumuzda hemen şöyle bir cevap verdi: “Gerçek hayatta dizideki karakterleri gibi olanlar var mıdır diye her zaman merak etmişimdir; ama Jang Dong Gun, karakterinden çok daha havalı. Onu izlerken inanamayanlar olabilir.”

Ve ekledi, “O tam bir beyefendidir, öyle ki onun gibi birinin gerçekten var olabileceğini merak edenler vardır. O
gerçek olduğuna inanılamayan biri.”

Kim Soo Ro film setinin çiçeği!

A Gentleman’s Dignity başlamadan önce bile Kim Soo Ro’nun set çalışanlarını güldürdüğü biliniyordu. 


Lee Jong Hyun şöyle dedi, “Kim Soo Ro her zaman film setinin çiçeğidir. Ne kadar yorgun olursa olsun, sette pozitif bir ortam yaratmak için çok çaba sarf eder ve hiç kahkahasını kaybetmeyen mutluluk virüsüdür.”

Lee Jong Hyun ayrıca, kendisine hep göz kulak olduğu için Kim Soo Ro’ya olan minnettarlığını belirtti.

“Bu dünyada Kim Min Jong’dan hoşlanmayan bir kişi olabilir mi?”
 

Lee Jong Hyun, Kim Min Jong’u beklentilerinin çok ötesinde buldu.

Lee Jong Hyun “Bunu dersem bana inanır mısınız bilmiyorum ama Kim Min Jong tüm centilmenlerin içinde gerçek bir centilmen.” dedi. “En gencinden en yaşlısına, o her zaman herkese çok iyi davranıyor ve onlara dikkat ediyor. ‘Bu dünyada Kim Min Jong’dan hoşlanmayan bir kişi olabilir mi?’ diye düşünüyorum. ”

“Lee Jong Hyuk korkunç değil. O sıcakkanlı bir erkek!”

Açıkça söylemek gerekirse, Lee Jong Hyun, Lee Jong Hyuk ile tanışmaktan biraz korkuyordu. Bunun sebebi Spirit of Jeet Keun Do filminde canlandırdığı karakterin Lee Jong Hyun’un aklında çok güçlü bir etki bırakmasıydı. Yine de, Lee Jong Hyuk’u düşündüğünden çok farklı buldu.

Lee Jong Hyun, “Jong Hyuk bana oyunculukla ilgili çok fazla şey öğretti. O, önce sahneye beraber çalışmamızı önerdi ve bana birçok tavsiye verdi” dedi. “Onun korkunç olacağını düşünmüştüm ama ortamı canlandıran, çok sıcak ve arkadaş canlısı bir hyung” 

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Source / Kaynak: @CNBStorm [Interview] CNBLUE′s Lee Jong Hyun Dishes on His Fellow ‘A Gentleman’s Dignity’ Cast Members 
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder