İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) SURE Dergisi Ağustos 2012 Sayısı - MinHyukBazen elimize sıradan ama tanımadığımız bir meyve alır ve ısırırız. Isırdıktan sonra göründüğünden daha güzel bir tadı olduğunu fark eder ve elimizde olmadan ona aşık oluruz.

Kang MinHyuk da aynı potansiyele sahip. Her zaman bizi gittikçe artan bir meraka sürüklüyor ve aklımıza “Gelecekte daha olgun biri haline geldikçe nasıl olacak?” gibi sorular getiriyor.

O baterist olmak istemesinin yanı sıra hayranlarına daha güçlü bir izlenim vermek için oyuncu da olmak istemiş. Oynadığı bölüm yayınlandığında insanların “Ahh, bu Kang MinHyuk” demesini ve CNBLUE olarak sahnedeyken de, "Ah, CNBLUE'nun bateristi Kang Minhyuk!" diye onu öven yorumlar gelmesini diliyor. Şu anla karşılaştırılınca daha çok çalışması gerektiğini düşünüyor. 

"Şu anda ilkem yaptığım işlerde çok çalışmak. Müzik ve oyunculuk şu anda sevdiğim şeyler ve kendime belli bir seviyede ikisi konusunda da güveniyorum. Yaptığım iş ne olursa olsun sorumluluk alacağım ve elimden gelenin en iyisini yapacağım! İlk kez oyunculuk için seçildiğimde, "Kendimden eminim, yapabilirim!" diyerek hiç korkmamıştım. Büyüklerimden bir şeyler öğrendiğim için çok mutluyum ve faydalarını görmeye başladım."

Fotoğraf çekimleri için ona, CNBLUE bateristi Kang Minhyuk, ve My husband Got a Family (Unexpected You) dizisindeki karakteri Cha SeKwang olmak üzere iki konsept hazırladık. Tam beklediğimiz gibi SeKwang konseptini seçti.

Hazırlanan setin konusu, "gerçek ödül töreninden bir gün önce, provadan sonra otel odasına geri döner."
Çekim gününde, otel odasına geldiği zaman, 1.84 cm'lik boyuyla odada yürüyen dev bir zürafa gibi görünmesine rağmen yüzü sadece bir yumruk kadardı. Sanki tavan alçalmış gibiydi! Ona karnını doyurması için hamburger hazırladık. Bir ısırık aldıktan sonra gülümseyerek baş parmağını kaldırdı ve "Gerçekten çok lezzetli!" dedi. Onun bu tepkisini görünce memnun olduk. Ama atmosfer kısa zamanda değişti, son zamanlarda herkesin konuştuğu bir konu olduğu için yalnızlığını hepimiz hissedebiliyorduk. O gerçekten sessiz biri. Geçmişini okurken bile nerdeyse nereli olduğunu tekrar sormak istedik. Çok fazla konuşmuyor ve çok fazla yüz ifadesi kullanmıyor. Ama verdiği cevaplar gerçekçi ve sistematikti.


“Bu aralar en çok duyduğunuz yorum nedir?”

MH: Seakwang, onun rolü ve diziyle ilgili şeyler. Bir süre önce şöyle bir şey duydum, "Ahh, bu CNBLUE'nun bateristi, değil mi?". İnsanların artık CNBLUE ile ilgili şeyleri farketmeleri beni gerçekten mutlu ediyor.

“Sanırım birçok kişi sana Mal Sook hakkında sorular soruyordur. Gerçek hayatta hangi tarz kızlardan hoşlanmazsın?”

MH: Ahh... Bang Mal Sook! (Gülümsüyor ) Aslında birinden ne kadar hoşlansam da, eğer karakteri gerçekten çekilmezse, ona güçlü hisler besleyeceğimi sanmıyorum. Sadece 1-2 davranıştan bahsetmiyorum, bir çok davranışını hoş görmek zor olacaktır.

“Sahnede bir şarkıcı olmakla karşılaştırınca, oyunculuğun farkı nedir?”

MH: Küçüklüğümden beri kamera fobim var. Annem ne zaman fotoğrafımı çekmek istese, "Hoşuma gitmiyor." diyerek ağlar ve reddederdim. Geçmişte kamera karşısında titrerdim ama şimdi daha iyiyim. Buna ek olarak oyunculukta kamera doğrudan ona bakmayı gerektirmiyor.

"Boş zamanlarını nasıl geçiriyorsun?"

MH: Yaz boyunca sağlığa iyi geldiği için egzersiz yaptım.Yoruluncaya kadar egzersiz yaparım. Bir oyuncu olarak farklı konularda iyi olmamız gerekiyor. Bunun dışında çoğunlukla en rahat ettiğim yer odam olduğu için evde kalırım.

“22 yaşında bir erkek olarak, en çok ilgi duyduğun şey nedir?”

MH: Hmmm… Arabalar? Eskiden uyumak her zaman enerjimi yerine getiren en iyi yöntemdi. Şimdi yeni bir yöntem buldum. Araba sürmek de rahatlamak için bir yöntem. Dünyada bir sürü güzel araba olsa da son zamanlarda küçük arabaları tercih ediyorum. Ama şu anda önceliğim kendime istediğim arabayı almadan önce aileme bir ev almak.

“Ne kadar iyimser görünsen de kendini stresli hissediyor musun?”

MH: Son zamanlarda, tüm konsantrasyonumu oynculuğa ve uymam gereken yoğun programıma vermekle çok meşgulüm. Ayrıca her şeyi kolay atlatan ve çok takılmayan biriyim. Bu yüzden çok fazla stres yaşamıyorum.“Son zamanlarda öğrenmek istediğiniz yeni bir şeyler var mı?”

MH: Enstrüman çalmak, sörf yapmak, yüzmek, golf oynamak gibi öğrenmek istediğim o kadar çok şey var ki. Özellikle sporu çok severim, bu yüzden sporla ilgili olan her şeyi öğrenmek istiyorum.

“Şimdi tuzak bir soru geliyor. 'Şu konuda herkesten daha iyiyim.' diyecek kadar kendine hangi konularda güven duyuyorsun?"

MH: Fikrim yok? İlla bir tane söylememi istiyorsanız, cevabım tutku olur. Hala genç olduğum için limitsiz bir enerjim olduğumu düşünüyorum.(Gülüyor)

“Son zamanlarda en çok güvendiğin kişi kim?”

MH: CNBLUE ÜYELERİ! Çünkü çok yakınız ve beraber yaşıyoruz. Yoğun programımın ardından gelince beni her zaman evde çok iyi karşılarlar. İkinci olarak da okul zamanından arkadaşlarım. Dizimi izleyip bana yorum ve cesaret verdikleri için onlara çok minnettarım. Bu, gelecekte de eski arkadaşlarımın desteğine ihtiyacım olduğunu fark etmemi sağladı.


*Blogdan yazı çıkarmak , alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak / Source: @CNBStorm [Magazine Trans] Kang Minhyuk is Cha SeKwang for SURE Magazine
Çeviri: CNBuSrang & cage208 @TurkishBoice 

2 yorum:

şuan okuyamasam da eminim çok güzel bir çevirdir. Emeğinize sağlık ^_^

Röportajlar onların ağzından çıkan açıklamalar olduğu için her zaman en çok keyif aldığımız çeviriler :) Teşekkürler yorumunuz için^^

Yorum Gönder