İMZA KAMPANYASI

Turkish Boice’lar Mikrofon BaşınaHepimiz grubumuzun cover konusunda ne kadar yetenekli olduğunu biliyoruz. Tüm coverların tadı damağımızda kalıyor ve yenileri için heyecanımızı artırıyor değil mi? Peki bizler yani CNBLUE’nun sesi olan Boicelar ne duruyoruz…

Sesimizi yükseltmenin, CNBLUE’nun birbirinden güzel şarkılarını seslendirmenin zamanı geldi diye düşündük ve bir cover yarışması ile karışındayız! Hem eğlenceli hem de sürprizlerimizle süslü yarışmamıza katılımlarınızı bekliyoruz.

YARIŞMA KOŞULLARI
1.)Kaydınız tüm şarkıyı kapsamalıdır. Sadece nakaratın söylendiği kayıtlar vs. kabul edilmeyecektir. Ancak rap kısımlarını söylemeyebilirsiniz.

2.) Sesin anlaşılır olması şartıyla telefon kaydı da kabul edilecektir.

3.) Eğer imkan varsa sözsüz karaoke müzik üzerine söylemeniz tercihimiz, eğer bulmazsanız şarkının sesini kısarak alttan müzik hafif gelebilir. Ritmi kaçırmamak kaydıyla müziksiz de söyleyebilirsiniz. (Kendi sesinizin kesinlikle anlaşılır olması gerekiyor. Aksi takdirde diskalifiye edilirsiniz. Şarkınızın karaokesini bulamazsanız sayfamıza mesaj atarak yardım isteyebilirsiniz. Şarkıların Türkçe okunuşları için de sayfamıza başvurabilirsiniz.)

4.) Video kaydı da kabul edilecektir.Ancak kareografiler değerlendirmeye artı puan katmayacaktır.

5.) Grup halinde veya tek(solo) olabilir.Ama ölçüt, seslerin belirgin olmasıdır.(Grup olarak söyleyecek arkadaşlar içinse kriter her bir kişinin bir bölümü tek başına söylemesidir.(Nakarat toplu söylenebilir)

6.)Herkesin tek bir kayıt gönderme hakkı vardır.Birden fazla gönderenlerin ilk gönderdikleri kayıt dikkate alınacaktır.

7.) Kayıtlarınızı ya da videolarınızı isim, soy isim ve hediye gönderimi için açık adresiniz ile birlikte  turkishboice@hotmail.com adresine mail başlığına "cover yarışması" yazarak 25 Ağustos-7 Ekim 2012(23:00'a kadar) tarihleri arasında gönderebilirsiniz.

(ÖNEMLİ NOT: Gönderdiğiniz kayıtların paylaşım hakkı Turkish Boice'ta saklıdır. Dereceye girmeniz durumunda ya da projelerde, Turkish Boice'un kaydınızı kullanma hakkına sahip olduğunu kabul etmiş sayılacaksınız.)OYLAMA SİSTEMİ

En iyi üç kayıt sayfa adminleri tarafından oylamayla seçilecek, daha sonra ilk üçe kalan videolar blogda oylamaya sunulacak ve birinci bu şekilde belirlenecektir.

ÖDÜLLENDİRME

CNBLUE ile ilgili sürpriz bir hediyemiz var. Beğeneceğinize kesinlikle eminiz. :)

Herkese şimdiden başarılar ^_^

Not:İlerleyen zamanlarda sorularınız olursa sayfamıza mesaj atarak sorabilirsiniz.
O zaman ne diyoruz??? Parti başlasın!! 

\(^o^)/

*Turkish Boice Ekibi*

9 yorum:

Tüh paylaşmaacağınızdan emin olsam katılırdım :D Diskalifiye olacağım şekilde mi katılsam ki :P Neyse katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar ^^

Korece şarkıları olması zorunlu mu ? İng olsa oluyor mu ?

Hayır öyle bir kural yok. Tüm CNBLUE şarkıları olur. *MinSea*

CNBLUE şarkısı söylemek böyle başkaları dinleyecekek şekilde hayalimdi ama düzgün bir şey olması için uğraşmam lazım ama şu ara yoğunum :( Bu fırsatı kaçırdığım için çok üzgünüm :(

ben de bu notu yeterince okumadığımı farkettim. katılmayı düşünüyordum ama, katılacaklara başarılar dilemek düşüyor bana da. iddialı değildim zaten.Sadece şarkı söylemeyi ve CNBLue'yu seviyorum.

istediğimiz şarkı olurmu mesala yong hwa ve junielin şarkısı tek söyleyebiliriz değilmi?

@hana, CNBLUE'nun istediğiniz şarkısını seslendirebilirsiniz, ama Fool, Yonghwa ve Juniel seslendirse de Juniel'in albümünde yer alan bir şarkı olduğu için kabul edemiyoruz maalesef.

Yarışma sonuçları ne zaman belli olacak?

Çok yakın zamanda son üçe kalanı sayfada duyuracağız. Lütfen takipte kalın^^

Yorum Gönder