İMZA KAMPANYASI

(Haber) Unexpected You'da Minhyuk'un Süpriz Evliliği

Kang Min Hyuk, Oh Yeon Seo ile evlenmek istediğini ailesine açıkladı.


"Unexpected You"  dizisinin 5 ağustosta yayınlanan bölümünde Se Kwang (Kang Min Hyuk) ve Mal Sook (Oh Yeon Seo), birlikte evden kaçtıktan sonra sonunda ailelerine yakalanıyorlar.

Hiç haber alamadıkları evden kaçan çifte kızgın olan aileler onlara planlarının ne olduğunu sorar. Sessizce karmaşanın bitmesini bekledikten sonra, Mak Rye (Kang Bu Ja) açıkça herkesin içinde "Yani, ikiniz şimdi evlenecek misiniz?" diye sorar.

Mak Rye'nin bu beklenmedik sorusu karşısında herkes şaşkına döner. Bunun üzerine Chung Ae (Yoon Yeo Jung) "Daha yeni çıkmaya başlamışlarken bence evlilik konusunu konuşmak için çok erken.’’ diyince Mak Rae'nın yanıtı "Belki haklı olabilirsin… Fakat eski toprak olduğum için bugünlerde ilişkilerin nasıl ilerlediğini bilmiyorum." olur.

Se Kwang ve Mal Sook’a eğer evlenme planları varsa ilişkilerine devam edebileceklerini söyler ve direkt olarak Se Kwang’a dönerek ‘’Mal Sook ile evlenmeyi düşünüyor musun?’’ diye sorar.

Se Kwang onunla evlenmek istediğini söyler. "Şu anda Mal Sook’u geçindirebilecek imkanım yok ama onunla evleneceğim."açıklamasını yapar.
*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Source / Kaynak: @CNBStorm [News] ‘Unexpected You’, Kang Min Hyuk’s Surprise Marriage Announcement
Çeviri: Kyuyo @TurkishBoice
Düzenleme: cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder