İMZA KAMPANYASI

22 Eylül'deki İlk Londra Konseriyle CNBLUE'nun Hayalleri Gerçek OluyorCNBLUE, 20 Eylül'de Incheon(Seul)'dan rotasını "Rock müziğin evi" olan Londra'ya çevirerek ayrılıyor.

"CNBLUE Live in London" konseri 22 Eylül'de, yaklaşık 3000 kişi kapasiteli IndigO2 Theatre'da gerçekleşecek. Bu mekan Londra'daki prestijli O2 Arena kompleksinin bir parçası.
CJ E&M'in uluslararası konser bölümü temsilcisi, "İlk İngiltere konserleri satışları çok iyi gidiyor, tüm koltuklar satıldı ve yalnızca küçük bir sayıda ayakta biletler kaldı."dedi ve, "Bunun onların İngiliz sahnesine ilk adım atışları olduğunu düşünürsek satışlar gerçekten çok iyi." şeklinde devam etti.
CNBLUE ise şirketi aracılığıyla görüşlerini şu şekilde ifade etti: "Rock müziğin evi olarak adlandırılan İngiltere'de konser vererbilmek uzak bir hayal gibi. Her zaman İngiltere'ye gitmek istedik, bu yüzden sonunda oraya gidebilecek olmaktan dolayı çok mutluyuz. Dil farkı fark etmeksizin önemli olan şey müziğimiz. Bu İngiltere'ye ilk gidişimiz ve çok heyecanlıyız. Herkese muhteşem bir performans gösterebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız."
Öte yandan Londra konseri sonrasında grup, 2 Ekim'den 21 Ekim'e kadar sürecek olan ve Japonya'nın altı farklı şehrinde konser verecekleri "CNBLUE Arena Tour 2012-COME ON"a başlayacaklar.

Source(Kaynak): MK News
Read in Eng.: CNBLUESTORM
Çeviri: Henice

0 yorum:

Yorum Gönder