İMZA KAMPANYASI

21.09.12 CNBLUE Londra Hayran Anısı

 photo cr. @ShowkunKim

Az önce CNBLUE’yla karşılaştım. İmza aldım. Yonghwa’yla konuştum. Bugün hayatımın en güzel günü. 

Sokakta bir grup Koreli insan gördüm. Yakışıklılardı. Durup dikkat edince CNBLUE olduğunu farkettim. Yonghwa bizim için durdu, ciddiyim. Hala inanamıyorum, inanılmaz tatlı. Bize “i love you” dedi , çak bir beşlik yaptı ve kağıdımı imzaladı. Diğer ikisi, Minhyuk ve Jonghyun utangaçtı. İmzalarını isteyemedim ve istemeye korktum. Ama ikisi de kusursuzdu. Hala nefes alamıyorum. Çok uzunlar ve seksiler, gerçek olamazlar.


Onlara bakmıyordum, arkadaşımla alışverişten sonra Kore yemeği yemek istedik ve CNBLUE ordaydı, inanamıyorum.  Ağzım açık Yonghwa’ya gözümü dikmiş bakıyordum. Ben hala emin değilken, tereddüt ederken Yonghwa durdu, “evet bu benim” diyerek kolunu kaldırdı. Çoook seksi. Hepsi kusursuzdu.


Bize “Hi” (merhaba) dediler. Minhyuk süper nazikti. Jonghyun çekingendi. Bizi tamamen görmezden geldi. Arkadaşım sorunca Yonghwa İngiltere’yi sevdiğini söyledi. Yonghwa aynı zamanda elimi sıktı, nasıl gerçek olabilir. 


Yonghwa çok fazla uzun değildi. Ben 1.68’im, benden biraz daha uzundu. Ama Minhyuk ve Jonghyun oldukça uzun. Jonghyun aynen dizideki gibi görünüyor, çok utangaçtı, hatta süper utangaçtı. Etrafta dolanıyordu. Ben ve arkadaşım yanlarından geçerken ben, “ben bunları tanıyorum” diye düşünüyordum. Yonghwa bana baktı ve gülümsedi. Bana gülümserken ben hala gözlerime inanamıyordum. Arkadaşıma “Bu Yonghwa!” diye bağırdım.


Jonghyun’un yüzüne bakmaya çalışıyordum ama o durmadan başını çeviriyordu.  Ona merhaba, dedim. Bana karşılık olarak "merhaba" dedi, ama sadece 5 saniyelik bir göz kontağıydı. Tıpatıp dizide göründüğü gibiydi. Çok çekici. Bu kadar uzun ve ince olduğuna inanamıyorum. Bizimle çok çekingen yürümeye devam etti. Sadece Yonghwa’yla durabildim. Diğerleri uzakta duruyordu, bize yaklaşmadılar. Ben de onlara sormaya çekindim :( 


 Yonghwa'dan aldığı imza.

Yonghwa’yla birlikte fotoğraf çekilmek istedik, ama menajer bizi durdurdu. İzin vermediği için çekilemedik. Minhyuk hemen yanımdaydı. Bir an panik yaptım ve attığım adımla menajerin ayağına bastım. Ben durmadan özür dilerken Yonghwa sorun değil, diyordu. 

Ona ismimi söyledim ve bana imza verdi. Ahhh çok tatlı. İmza verirken adımı korece sordu, çok tatlı. Ve İngilizcesi gayet iyi. Onu tanıdığımda direk elimi sıktı ve çok mutlu görünüyordu. Yonghwa karşılıksız biz hayranlarıyla ilgilendi. Sonra ona konserlerine gideceğimizi söylediğimizde Yonghwa çok mutlu oldu, bağırdı ve zıpladı. 

Bana ve arkadaşıma hoşçakal, dediler. Onlar giderken biz sokağın karşısından fangirllük yapıyorduk ve Yonghwa’yla diğerleri bize el salladı.

Yonghwa’nın varlığı çok hayranlık verici. Gerçekten onda bir şeyler var.    Zaman ve mekan kavramımı yitirdim, etrafımdaki her şey yok oldu. Yüzünü hatırlıyorum, tamamen hipnotize olmuştum. Onda çok fazla, çok çok fazla şey var, size tarif edemem. Çok güzel ve nazik biri. 


Çene kısmında pürüzler vardı, sanırım hava alanında onları saklamaya çalışıyordu. Çok tatlı. Her türlü mükemmel biri. Düşündüğümden daha yakışıklı, asil ve çok sevimliydi. 


Hala bu kadar şanslı olduğuma inanamıyorum. Bugün mükemmel bir gündü, hepsi inanılmazdı.*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
 

Anlatım sahibi/Fan acc. cr. : @ChilliRD 
Düzenleme/Çeviri: cage208 @TurkishBoice

1 yorum:

demek ki neymiş, cnblue içinde bulunduğumuz ülkeye geldiğinde gitmesi muhtemel kore restoranlarından çıkılmayacak^^

Yorum Gönder