İMZA KAMPANYASI

Bir Türk'ün Anlatımıyla: CNBLUE in London Hayran Anısı
CNBLUE'nun Londra'ya geleceğini duyduğum gün hiç tereddüt etmeden "Evet! Burada olmalıyım!" dedim ve konser için biletimi aldım. Çok heyecanlıydım! Oraya gitme duygusu bile beni mutlu ediyordu!

Ve artık konser günü gelmişti. Oraya vardığımda inanılmaz sıra vardı. Saat 18.00'de kapılar açılacaktı ve herkes çok heyecanlıydı. İçeri girdiğimde hemen sahneye yakın bir yere geçebilmenin mutluluğunu yaşıyordum. Saat 19.00'da heyecanla herkes sahneye çıkmalarını bekledi fakat 10 dakika geç geldiler. Sahneye gelmelerini beklerken inanılmaz heyecanlıydım. Ve sonunda 'Intuition' şarkısıyla sahneye geldiler. Herkes çığlık atmaya ve eşlik etmeye başladı. Bir iki şarkıdan sonra kendilerini tanıttılar. Önce Jung Shin, sonra Yong Hwa, ardından Min Hyuk ve sonra da Jong Hyun kendini tanıttı. Yong Hwa ve Jung Shin İngilizce konuşmakta rahattılar. Çok iyi bir aksanları yoktu ama Asyalılara göre iyiydi. Min Hyuk maalesef çok çekingendi tüm konser boyunca.


Yong Hwa ve Jung Shin Londra'da oldukları için çok mutlu olduklarını dile getirdiler. Yong Hwa ve Jung Shin çok daha yakındılar sanki.

Jung Shin için hep beraber doğum günü şarkısını söyledik. Sonra Yong Hwa bize Korece tekrarlamamızı istediği bir kelime söyledi ve biz de tekrarladık. Ardından başka bir kelime geldi, yine tekrarladık. Sonra bir cümle geldi yine tekrarlamaya çalıştık, sonra beatbox yapıp "Hadi şimdi de bunu tekrarlayın." diyince tüm salon kahkahaya boğuldu. Hepsi çok havalıydı. İnanılmaz bir enerjileri vardı. Tüm salonu coşturdular.

Ben Yong Hwa'yı "Heartstrings" dizisinden tanıdığım için oradaki şarkısını duymayı çok istiyordum. Sonra içimi okumuş gibi bize baktı, "Heartstrings'i biliyor musunuz?" dedi ve şarkısını söylemeye başladı.  Duymak istediğim tüm şarkılarını da söylediler, çok mutlu oldum.  Canlı performansları çok iyiydi. Şarkıları dinlerken bir şey düşünemedim, çünkü insan o kadar heyecanlı oluyor ki o anda zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor. O atmosferi yaşamak çok güzeldi. Şarkıları dinlerken  gözümü Yong Hwa’dan ayırmadım :) Ayıramadım desem daha doğru olur :)) Sürekli dans etti, JungShin’le uğraştı, JongHyun’la dans etti. Zaten en çok terleyen oydu, bir dakika yerinde durmadı.  Şarkılara tüm salon eşlik etti. Ama Asyalı olmayan çok insan vardı, o yüzden şarkıların hepsine eşlik edilemedi; ama herkes o havaya girdi yani :)


Konser biterken: "Bu son şarkımız, Hoşçakalın." dediler. Ben 3-4 saat süreceğini düşünüyordum ama 2 saatte bitirdiklerinde çok üzüldüm. Önce şaka yapıyorlar zannettim, ama gerçekten bitmişti. Jong Hyun şarkısını söylerken birkaç kişi sahneye bilekliklerini ve bayraklarını attı. Yong Hwa onları yerden alıp koluna takınca herkes birden bilekliklerini atmaya başladı. Son şarkıları bitince Min Hyuk öne doğru geldi ve "Drumstick"lerini (*bagetlerini) seyirciye attı. Ardından Jung Shin havlusunu attı ve içeri, sahnenin arkasına giderken Yong Hwa hala sahneye atılanları topluyordu.


Konsere gidebildiğim için çok mutluyum. Umarım Türkiye' deki hayranlarını görürler ve Türkiye'de de konser verirler. Anlatım sahibi/ Fan accounr cr: ayse_s88

Video ve resim cr: ayse_s88 


3 yorum:

Ayşee, yazın ve fotolar harika^^ Orada olabildiğin için çok şanslısın! Dediğin gibi umarım Türkiye'ye de gelirler :) Fotolar ve fan acc için teşekkürler ~CNBuSrang

Darısı tüm Türk Boiceların başına inşallah :) Anlatım, fotoğraf ve videolar için tekrar çok teşekkür ederiz. Bunları bir Türk dostumuzdan dinlemek bizi ayrı mutlu etti gerçekten :)

Umarim sizler de bu duyguyu yarasiniz... gercekten cok guzel bir ani olarak kalacak... O ani yasamak harikaydi.

Yorum Gönder