İMZA KAMPANYASI

CNBLUE in London: "Evrensel Bir Grup Olmak İstiyoruz"


CNBLUE Londra’da ortalığı salladı ve rock’ın vatanına saygısını gösterdi.
 

CNBLUE, cumartesi gecesi rock’ın vatanı Londra'da, sahip olduğu tüm yeteneği göstererek seyircileri coşturdu.


Neredeyse bütün biletlerin satıldığı IndiO2’da sahne alan grubun lideri Yong Hwa, isteklerini evrensel dil İngilizce'yle "Dünya çapında bir grup olmak istiyoruz." diyerek dile getirdi. Bunu dedikten sonra, "Supersonic" şarkısını çalarak, saygı gören evrensel rock gruplarından Oasis’e bağlılıklarını gösterdiler. 


Yong Hwa ve Jung Shin grubun en çok konuşanlarıydı ve genelde İngilizce konuştular. Aynı zamanda, performanslarındaki konuşmalarda komiklerdi. Grup, seyirciler için sahneye ikinci kere çıktı. İlk vedalarında perdelerin kapanmasından sonra, kıyafetlerini düzelterek tekrar sahneye çıktılar.

Konsere gelen hayranların ve seyircilerin CNBLUE’nun o gece sergilediği performanstan çok memnun kaldığı anlaşılıyordu. Böylesine sıcak, canlı ve unutulmaz bir karşılama karşısında, Kore’nin en başarılı sanatçılarından olan CNBLUE, gece boyunca defalarca “Londra’da olmaktan gerçekten çok mutluyuz.” diyerek, Londra’da olmaktan ne kadar memnun olduğunu belirtti. Önce Japonya, sonra Los Angeles ve şimdi de Londra’yla başarılı uluslararası sahnelerine yenisini ekleyen CNBLUE, kesinlikle hayal ettikleri gibi bir evrensel grup olmaya hazırlanıyor. Çünkü onlara göre bütün dünya bir sahne.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.


Kynak/Source: kpopstarz CNBLUE in London: "We Want To Be A Global Band" 
Fotoğraf/Photos: Emy Kgsdn @Blue_Impact 
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice
Düzenleme: cage208 @TurkishBoice 

0 yorum:

Yorum Gönder