İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Üyesi Jungshin, Jonghyun'un 'Collin' Rolünü Kıskanıyor


KBS kanalının yeni hafta sonu yeni dizisi “My Daughter Seo Young” oyuncuları 11 Eylülde Güney Kore’de Seoul Palace Hotel’indeki dizinin basın konferansıyla habercilerin karşısına çıktı.

İlk bölümü 15 eylülde yayınlanan “My Daughter Seo Young” dizisi bir babayla (Chun Ho Jin) kızı (Lee Bo Young) arasındaki sevgi ve nefret ilişkisini konu alıyor. Bu aile dizisi, yeteneksiz bir babaya sahip olmaktan hiç mutlu olmayan ve babasıyla bağlarını koparan bir kızın hikayesini anlatıyor. Ama çok incinmesine rağmen babası yine de kızı için en iyi baba olmayı ummaktadır. Dizi, iyi gitmeyen iki ilişkiyi göstererek başlıyor; ama daha sonra ikiz kardeşlerin (Park) yardımıyla bu ilişkiler yoluna girmeye başlıyor. 

CNBLUE üyesi Jungshin, Jonghyun’un "A Gentleman’s Dignity"deki rolünü kıskandığını,  Collin karakterini oynamayı istediğini itiraf etti.

Jungshin, 11 Eylülde ‘My Daughter Seoyoung’’un Seoul Palace Otel’de yapılan basın konferansında “Şimdi oynayacağım ‘Sungjae’ rolünün dışında ‘Collin’ rolünü de çok istiyordum.” dedi.

“Sadece ‘A Gentleman’s Dignity’ hayranı olduğum için böyle hissetmedim; en çok Jang Dong Gun’ın oğlunu canlandırdığı için kıskandım.” dedi ve “Ama en çok Sungjae’yi seviyorum.” diye gülerek ekledi.

İlk resmi oyunculuğunu yapacak olan Jungshin “Çok gerginim; ama aynı zamanda diziyi sabırsızlıkla bekliyorum. Neyse ki büyüklerim çok anlayışlılar. Böylece çok iyi uyum sağlayabiliyorum” diye ekledi.

“Ayrıca grup üyeleri de çok yardımcı oluyor. “My Husband Got A Family’de oynayan Minhyuk kamera yerleri hakkında çok şey öğretti ve Yonghwa hyung bana repliklerim konusunda yardım etti.” dedi.

CNBLUE üyesi Lee Jung Shin, ayın 13’ünde şirketi aracılığıyla yaptığı bir diğer açıklamada “İlk bölüm doğum günümde yayınlanacak. Sanırım en büyük hediye ‘My Daughter Seo Young’ olacak.” dedi ve ilk çektiği diziye olan güçlü sevgisini gösterdi.

  Lee Jung Shin dizide, abisi Woo Jae (Lee Sang Yoon) ve ablası Mi Kyung (Park Jung Ah)’dan farklı olan "Kang Sung Jae" karakterini canlandırıyor. Sung Jae okulda tam bir baş belası, evin en küçüğü ve sorun çıkaranıdır . Okul başarısında son sırada bulunan bir öğrenci olan Sung Jae, aşık olunca ve özel öğretmeni Seo Young (Lee Bo Young) onu övünce ders çalışmaya ilgi göstermeye başlıyor.

Lee Jung Shin ilk sahnesini, dizide özel öğretmenini canlandıran Lee Seo Yeong (Lee Bo Yeong) ile çekti. Kang Seong Jae özel öğretmenleri bir ay içinde istifa ettiren biri, ama Seo Yeong öyle kolay lokma değildir. Seo Yeong bu sahnede onun hareketlerinden gözü hiç korkmayan, karizmatik bir öğretmen rolünü oynadı.

Lee Jung Shin çekimden önce Lee Bo Yeong ile senaryoyu okudu ve sahneyi kendisinden büyük olan oyuncu sayesinde tamamlayabildi. Lee Bo Yeong onun şirinliğinden memnun gözüküyordu.

CNBLUE son zamanlarda deniz aşırı ülkelerde aktivitelerine devam ettiğinden Lee Jung Shin, 11 Eylül’deki basın konferansından 2 saat önce Kimpo Havaalanına (*Seoul) geldi.

Lee Jung Shin, “Müzik programımı, dizi programımla çakışmasın diye hazırladım bile. Bu gerçekten yapmak istediğim bir dizi olduğundan, başarısız olmamak için elimden geleni yapacağım.” açıklamasını yaptı.

Bir dizi görevlisi “Lee Jung Shin’inin dizi setinde oynama şekli, onun ne kadar ciddi ve tutkulu olduğunu gösteriyor” dedi. Jungshin, büyük cesareti ve işine olan tavırlarından dolayı oyuncular tarafından da övüldü.

Dizide God of Study ve Brain’in yapımcısı Yoo Hyun Ki, Prosector Princess ve 49 Days’in yazarı So Hyun Kyung beraber çalışıyor. Oyuncu kadrosunda Chun Ho Jin, Lee Bo Young, Lee Sang Yoon, Park Hae Jin, Choi Yoon Young, Park Jung Ah ve Lee Jung Shin bulunuyor. 

Dizi, yayınlandığı ilk hafta sonunda ilk gün %19.3, 2. gün %26.2 izleyici oranını yakalayarak başarılı bir başlangıç yaptı.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak / Source: @CNBStorm 1 , 2 , 3  & enewsworld & kstar10
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice
Düzenleme: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder