İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun Lideri Jung Yonghwa Londra’da bir turist Olmanın Keyfini Çıkarıyor

CNBLUE grubunun lideri Jung Yonghwa, Londra’da turist oldukları ilk günlerinde kendi çektiği yakışıklı bir fotoğrafını paylaştı.Dünyanın her yerinden gelen hayranların uzun süre beklemesinden sonra, CNBLUE sonunda 20 Eylül’de Londra’ya vardı. CNBLUE, Londra Heathrow Hava Alanı’nda bekleyen 400’den fazla hayranın sevinçle çığlık atarak onları karşılamasından çok memnun kaldı.

21 Eylül’de Jung Yong Hwa Londra sokaklarındayken kendi çektiği çok yakışıklı bir fotoğrafını paylaşarak hayranlarıyla ilk iletişimini kurdu. Avrupalı hayranların paylaştığı çok sayıda hayran anlatımları, ünlü şehrin bir çok yerinde görünen arkadaş canlısı CNBLUE’yu anlatıyor. Hayranlar Yonghwa'nın cana yakın tutumlarından bahsedip; Yonghwa’nın çok konuşkan olduğunu, sohbet edip, imza verdiğini ve sokakta hayranlarla el sıkıştığını ekliyor.

Yonghwa kısa süre sonra şöyle bir tweet attı: "Londra Yonghwa burada kkk hahaha!! Kkk Yarın konser vereceğiz; ama bugün turistiz! Kkk Yarın geri geleceğiz ve konserde elimizden gelenin en iyisini yapacağız!!! Kkk Konsere gelecek olan hayranlar!! Yarın çok eğleneceğiz!!".

CNBLUE 22 Eylül cumartesi saat 19.00’da, neredeyse bütün biletlerin satıldığı IndigO2’da
"CNBLUE Live in London’’ isimli ilk Avrupa konserini  verdi. Konsere katılan şanslı hayranlar, sadece çok beklenen bu etkinliğe katılmak için Avrupa’nın her yerinden Londra’ya geldi.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: kpopstarz / CNBLUE's Jung Yonghwa Enjoys Being a Tourist in London
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder