İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE İngiltere'de 400 Hayranı Tarafından Karşılandı


CNBLUE’nun İngiltere’ye ilk gelişi, hava alanındaki 400 hayranla karşılandı.

21 Eylül’de CNBLUE görevlileri “CNBLUE Londra Heathrow Hava Alanı’na saat 18.40 (yerel saat) civarında geldi. Hava alanında CNBLUE’nun gelmesini bekleyen yaklaşık 400 hayran vardı. Kendilerini gizlemek konusunda başarısız olan CNBLUE, orada çok hayran görmekten ve onların tezahüratlarını duymaktan hem memnun hem de çok şaşkındı.”

Londra Konserinin organizatörü CJ&EM hava alanında hiç böyle bir tepki beklemediklerini, bu yüzden CNBLUE’yu hava alanından çıkarmanın kalabalıktan dolayı çok zor olduğunu söyledi.

Görevliler “Gelmelerinden yaklaşık bir saat önce CNBLUE’yu bekleyen sadece yaklaşık 50 hayran vardı. Ancak, Heathrow’a indiklerinde bu sayı yaklaşık 400’e yükseldi” dediler ve bunun sosyal paylaşım sitelerindeki (Twitter) hızlı bilgi paylaşımından kaynaklanmış olabileceğini eklediler.

CNBLUE, ajansları aracılığıyla, “Gerçekten hayranlara çok minnettarız ve çok mutluyuz; ama aynı zamanda biraz şaşırdık. Hiç böyle bir karşılama beklemiyorduk." dedi.

FNC Entertaintment ayrıca, “Bu CNBLUE’nun Avrupa’ya ilk gelişi. Twitter ve youtube gibi sosyal paylaşım sitelerinde gördüğümüz tepkileri baz alarak, bu kadarını beklemiyorduk. Ancak yerel ortam farklıydı ve bu beklediğimizden daha fazlaydı” dedi.
“CNBLUE in London” konseri için US' M-Live ve AEG  tekrar birlikte çalıştılar ve grubun ilk konseri için 3.000 koltuğun tamamı satıldı.

“CNBLUE in London” konseri 22 Eylül saat 17.00’de Indig02’de gerçekleşecek.


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak / Source: @CNBStorm London’s Heathrow Airport crowded as 400 BOICE came to greet CNBLUE
English trans. by: fizzy @CNBStorm
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder