İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE People Inside Programında A Gentleman's Dignity'le İlgili Hayallerini Açıkladı

 
CNBLUE, yakın zamanda SBS’nin çok sevilen dizisi ‘A Gentleman’s Dignity’’deki dört kişilik yakışıklı ekip gibi olmayı istediklerini açıkladılar.

CNBLUE, tvN kanalında yayınlanan Beak Ji Yeon'un sunduğu People Inside programına konuk oldu. Programda müzik ve oyunculuk hakkında düşüncelerini ve çıkışlarının arkasındaki hikâyeleri anlattılar. Grup ayrıca “A Gentleman’s Dignity’deki dört aktör gibi olmak istiyoruz” dedi.

Hatta her role kendilerini atamış durumdalar. Yonghwa, Kim Do Jin (Jang Dong Gun); Jonghyun, Lim Tae San (Kim Soo Ro); Minhyuk, Choi Yoon (Kim Min Jong); ve Jungshin, Lee Jong Rok (Lee Jong Hyuk). Böylece "Gentlemen’s Class 20'li yaşlarında’’ olarak yeni bir grup oluşturdular.


Yonghwa ayrıca, aksanı yüzünden tereddütte olan Jonghyun’u, dizideki Collin rolünü alması için “O zaman yapma. Sen yapmazsan, ajansa senin yerine beni almalarını söyleyeceğim” diyerek, nasıl ikna ettiğini açıkladı ve diziye olan sevgisini gösterdi.
Ek olarak, CNBLUE’nun 29 Ağustosta yayınlanan 3. Japonca albümü “Code Name Blue”, Oricon Haftalık Albüm Satış Listesinde 1. sırada!
Albüm bir haftada toplam 45,151 kopya sattı, böylece AKB48’in 1830m albümün satışını geçerek ilk sıraya yerleşti.
*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.


Kaynak / Source: allkpop

Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder