İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE yaklaşan Londra Turu için Çok Heyecanlı


Konser öncesi basınla yapılan özel bir röportajda CNBLUE, yaklaşan Londra turu ile ilgili düşüncelerini paylaştı.


CNBLUE, 22 Eylül’de Londra’yı sallamaya hazır! Avrupa topraklarında ilk kez düzenlenecek solo konserle ilgili CNBLUE üyeleri "Evet, bu İngiltere’ye ilk ziyaretimiz olacak."açıklamasını yaptı.

Hala yeni bir müzik grubu olarak görülse de CNBLUE, her albüm yayınladığında satış rekoru kırarak ve listelerde zirveye ulaşarak Kpop müzik sahnesini altüst eden bir grup. En son, yayınladıkları ilk uzun Japonca albümleri "Code Name Blue" ile Oricon listesinde birinci oldular. Ayrıca Mart ayında FTISLAND ile birlikte başarıyla tamamladıkları Los Angeles konseriyle, Amerikalı ve Avrupalı dinleyicileri kendilerine hayran bırakabildiklerini müzik endüstrisine kanıtlamış oldular. Şimdi de CNBLUE, rock gruplarının yuvası olan Londra’da yeni bir konser düzenleyecek.

İngiltere’deki dinleyici kitlesi hakkında beklentileri sorulduğunda CNBLUE, her konserde olduğu gibi yine hayranlarının onlarla beraber eğlenmesini istediklerini söylediler. Onlar sadece İngiltere’de bulunacakları için heyecanlı olmadıklarını belirterek, içtenlikle şunu dile getirdiler, "Bizim için en heyecanlı yanı, İngiltereli hayranlarımızla ilk kez bir arada olmamız olacak. Orada hep beraber eğlenebilmeyi umuyoruz."

CNBLUE, mevcut ve yeni dinleyicilerden oluşan İngiltereli hayranlardan farklı bir tepki gelebileceğinin farkında. Müzik grubu, "Onlar her şarkıya iyi eşlik edemeyebilirler. Fakat biz dinleyicilerle evrensel bir dil olan müzik yoluyla iletişime geçecek ve etkileşim içinde olacağız." açıklamasını yaptı. Yapmış oldukları müziğin kendine özgü sounduyla, İngiltere müzik listelerinin zirvesindeki şarkılardan farklı olmasını, "
egzotik etki bırakan Kore stili melodili sözlerle ilerlemelerine" bağlayan CNBLUE, bundan gurur duyuyor.

İngiltereli dinleyicilere performans sergileme heyecanının yanı sıra, üyeler aynı zamanda turistik geziler yapmayı da dört gözle bekliyor. "Tower Bridge kesinlikle ziyaret edeceğimiz yerlerden biri. Ayrıca Beatles heyecanımızı doyurmak için Abbey Road'u ziyaret etmeyi çok istiyoruz." 


CNBLUE’nun Abbey Caddesinde o meşhur pozu canlandırıp canlandırmayacağını bilmiyoruz ama bekliyoruz. Kesin olan şey, CNBLUE’nun kendi müziklerini yapacaklarına dair verdikleri o ölümsüz söz için azimle çok çalışmaları. Üyelerin kalpleri, Londra’da yeni bir ev bulacaklarına emin.

CNBLUE, 22 Eylül’de 02- IndigO Amfisinde saat 19:00'da performans sergileyecek. Biletler AEG Live UK üzerinden temin edilebilir.


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak / Source: CNBLUE Enthusiastic About Upcoming London Tour
Çeviri: Kyuyo @TurkishBoice
Düzenleme: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder